Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie warto udać się na wakacje jesienną porą?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2018 r. o 23:06 Powrót do artykułu
Teraz, najrozsądniej jest udać się do SPA. Ja za tydzień jadę do Aquarius SPA w Kołobrzegu i już doczekać się nie mogę! Na pewno spędzę w nim mile czas (będąc w zeszłym roku, wypocząłem za wszystkie czasy - dzień w dzień oddawałem się cudownym zabiegom w SPA).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie mogę polecic wyjazd do Izraela :) Byłam w tamtym roku na wycieczce mozaika Izraela z biurem podróży Konsorcjum i zakochałam się w tym kraju. Urzekła mnie ich wielokulturowość, pyszne jedzenie i przepiękna architektura :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie morze jesienną porą jest bardzo urokliwe, dlatego też sama wybieram się za 2 tygodnie do Ustki na krótki urlop, żeby się zrelaksować i nabrać energii przed zimnymi miesiącami. Ustka jest przepiękna. Polecam zatrzymać się w hotelu Grand Lubicz, który jest bardzo ładnym obiektem i zapewnia wiele atrakcji, jeżeli kogoś oczywiście interesują Spa bądź baseny ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chorwacja, Hiszpania - tam zawsze jest fajnie czy latem, czy wiosną czy jesienią :D. Miejsca te nigdy nie wyjdą z mody. W tym roku byłem w Hiszpanii z Party Camp, z ziomkami ze studiów! Było super :) Zabawa 10 dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam na Kretę tylko tam teraz ten cyklon uderzył a to poażary więć darowałam i lecę na Wyspy Kanaryjskie Enterem póki co to jedynie po Europie podróżuje i nie zapuszczam się w dalsze kierunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...