Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zbójnicka w Jabłonnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na utrzymaniu niepracującą żone i 2 dzieci. Zarabiam 1600 brutto.Nie znalzłem informacji, gdzie możemy dobrze zjeść za 8-10 pln na rodzine?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
McMalec w Lublinie (Felin)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na utrzymaniu niepracującą żone i 2 dzieci. Zarabiam 1600 brutto.Nie znalzłem informacji, gdzie możemy dobrze zjeść za 8-10 pln na rodzine?
  Zawsze na forum znajdzie się smutna pyta. Moja propozycja: wyślij żonę do pracy, niech się nie obija, sam znajdź lepszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego z żoną niepracującą ten artykuł nie jest dla ciebie także nie komentuj. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na utrzymaniu niepracującą żone i 2 dzieci. Zarabiam 1600 brutto.Nie znalzłem informacji, gdzie możemy dobrze zjeść za 8-10 pln na rodzine?
Wystarczy przestać żalić się w komentarzach, i zamiast tego poszukać dodatkowej pracy. Poza tym w tytule nie ma informacji, gdzie tanio zjeść, a gdzie dobrze zjeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie panuje dziadostwo za rządów PO a kraśniaki i buraki pastewne tego nie rozumieją . Chociaż nie mieszkam teraz w Lublinie ale jestem rodowitym lubelakiem i dzisiaj Lublin to kupa gnoju i stęchlizny Aż wstyd mi za kochane moje miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego z żoną niepracującą ten artykuł nie jest dla ciebie także nie komentuj. Powodzenia.
Jasne. Ten artykuł jest dla Pana, bogatego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Carska Strażnica" Paary koło Suśca na Roztoczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wprost kipi empatią ze strony internautów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na utrzymaniu niepracującą żone i 2 dzieci. Zarabiam 1600 brutto.Nie znalzłem informacji, gdzie możemy dobrze zjeść za 8-10 pln na rodzine?
za tyle to nawet w domu nie ugotujesz dla 4 osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze na forum znajdzie się smutna pyta. Moja propozycja: wyślij żonę do pracy, niech się nie obija, sam znajdź lepszą.
Czyżby "prezydęd wszyskih POlakóf" przemówił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecie nie chodzi tu o artykuł tylko o komenty....człeniu z bidną rodziną siedzi i sie śmieje bo internet ma ze smartfona napisał a do jedzenia nie ma nic hehehe.....inteligencja wasza mnie rozwala. A pisze bo w niedziele nue ma co robić baseny zamjniete to jest wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Wąwolnica jest na trasie Warszawa -Kazimierz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W okolicach Chełma warto pojechać do Pstrągowa na pysznego pstrąga z sosem śmietanowo- chrzanowym. Z tym Cleb i Wino to chyba przesadzacie bo to typowa knajpa na wesele czy komunie a właściciel Mimi Pizza nie gwarantuje zupełnie poziomu kuchni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mam na utrzymaniu niepracującą żone i 2 dzieci. Zarabiam 1600 brutto.Nie znalzłem informacji, gdzie możemy dobrze zjeść za 8-10 pln na rodzine?" - to bardzo źle świadczy o Tobie internauto.... Jeśli nie potrafisz zarobić na swoją rodzine godnych pieniędzy to jestes kiepskim facetem:((( Na całym świecie raczej ludzie się takiej nieporadności wstydzą, a nie ją emanują..... Wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj chyba jedynie jako pacjenci szpitala zmieścicie się w tej kwocie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodze po restauracjach bo zwyczajnie szkoda mi kasy,to kretynizm aby wydać za jakieś fanaberje polane innym kremmmem a na drugi dzień i tak poczuć pod sobą smrodek jak po zwykłej pizzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie chodze po restauracjach bo zwyczajnie szkoda mi kasy,to kretynizm aby wydać za jakieś fanaberje polane innym kremmmem a na drugi dzień i tak poczuć pod sobą smrodek jak po zwykłej pizzy."...- szkoda mi ciebie szaraku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem szarakiem,po prostu myślę racjonalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...