Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Państwa nie mają przyjaźni tylko interesy a w polskim interesie jest żeby Ukraina toczyła spór z Rosją bo wtedy nie ma czasu myśleć o odbiciu Przemyśla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Poska zẞrocic Slask Niemiecki kiedey?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast tchórze,jechać bronic ojczyzny to stoją na 3 Maja i sciemniaja ze im zalezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że Ukraińcy robią nam cyrki na każdym kroku i utrudniają Polsce życie jak mogą, problem z renowacją cmentarza Orląt Lwowskich, teraz cyrk na granicy i bardzo długie oczekiwanie na odprawę i wiele innych. W związku z tym jestem ciekaw po co Polska tak się angażuje w sprawy Ukraińskie i czy nie lepiej by było dać Rosji wolną rękę w ich poczynaniach na Wschodzie Ukrainy i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wyjazd na ukrainę walczyć a nie tutaj stoicie z tekturą barany, większość to sami młodzi a i na uczelniach się trochę znajdzie w wieku poborowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech oddadza nasze ziemie , min Lwów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem to bydło zablokowało chodnik.......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się pytam Kiedy My wreszcie wkroczymy na ukrainę i odbierzemy co nasze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech oddadza nasze ziemie , min Lwów
 Taa.. A my oddajmy Niemcom  Wrocław  i Szczecin. Ojczyzna jest  tam gdzie groby. Co najmniej 2 pokolenia Polaków urodzone i wychowane na Ziemiach Odzyskanych. A tak pro po to chcesz pozyskiwać Lwow w pakiecie ze znacznie dominującą w nim ludnością ukraińską czy bez? Nie ma powrotu do tego co było 70 lat temu polskiego Wilna, a zwłaszcza Lwowa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazda Putin jazda!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-- ZUCZEK ZANIM POJDZIE DO PAKI MOZE JAKIS KONCERCIK PRZYJAŹNI Z UKRAMI ZORGANIZUJE W CSK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze ci "pozyteczni" idioci nie manifestuja pod ambasada upadliny w zwiazku z zatrzymaniem przez ukrainskie sluzby polskich studentow na Cmentarzu Orlat, profanacjami polskich grobow na ukrainie czy stawianiem banderowskich pomnikow w Polsce. Zdrada i hanba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik wschodni - promotorem regionalnym pomocy ukrainie . ILe w tej gazecie was jest .ukraina 2018 to banderowsko faszystowski kraj i nie zapominajcie o tym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zachodzie Ukrainy nie interesują sie wcale ze wschód Ukrainy walczy z Rosją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego mamy wam pomagać...w Polsce i w Polakach pamięć o Wołyniu i waszych mordach jest nadal mocno zakorzeniona...więc czego chcecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruskie atakują, a Ukraińcy protestują przed swoim komsulatem w Lublinie. Są przeciw Ukrainie, czy Polsce, bo nie zrozumiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nich się tłukom między sobą ,Polacy nie powinni nawet małym palcem w bucie ruszyć w sprawie ukraińców (mała litera z wg na brak szacunku dla tej nacjii) trzymam kciuki za Putina !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ja się pytam Kiedy My wreszcie wkroczymy na ukrainę i odbierzemy co nasze!!!!!" - mam nadzieję, że pierwszy założysz mundur i polecisz odbierać co nasze. Czy może chcesz bohaterze innymi się wyręczać? Takich odważnych przed komputerem specjalistów to na pęczki u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz wstydzę się za rodzinne moje miasto. HAŃBA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość komentarzy to ruska agentura pisze. W interesie Rosji jest skłócenie polski z Ukrainą. Negatywne komentarze na temat Ukraińców to zwykłe działania agenturalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...