Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobrze, że w tej gminie będą przyznawane stypendia dla zdolnych uczniów. To powinno być praktykowane w każdym mieście, gminie, itd. Dzieciaki czasem z biedniejszych rodzin mają trudniejszy start w szkole. W tym przypadku studenci mają lepiej, szczególnie na uczelniach prywatnych. Ja akurat studiowałem na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Uczyć się musiałam naprawdę dużo, ale i stypendium było wysokie i motywowało do nauki. Natomiast w podstawówce ani gimnazjum mimo świadectw z czerwonym paskiem i wysokimi średnimi nigdy nie otrzymałam żadnego stypendium, tylko książkę na koniec roku. Kwoty od 800-1000 zł na pewno zmotywują takie dzieciaki do działania i nauki. Opłaca się. Za takie pieniądze mogą sobie kupić np. rower czy konsolę, a wielu rodziców na te rzeczy nie stać żeby kupić dziecku na jakąś okazję. Świetna wiadomość i życzę dzieciakom samych czerwonych pasków i wysokich średnich :) Warto się uczyć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsola i rower to chyba nie byłeś biedny bo moje dzieci marzyły o nowym plecaku bo stary się zniszczył , o porządnych butach do szkoły i na zimę, kurtce bo stara była trochę za mała, czy o lepszym jedzeniu niż chleb z margaryną i ziemniaki z sosem ugotowanym na korpusie kurzym bo na kotlety schabowe czy mielone nie było nas stać. Gdy tego nie masz to i do nauki nie masz siły, mimo to doceniam ten pomysł ze stypendiami w gminach dla najlepszych uczniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...