Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gowin: Rozważam start w wyborach prezydenta Krakowa

Utworzony przez ACFER44T4TRFG, 30 kwietnia 2013 r. o 14:29
ZAMIERZAM ZAMIESZKAĆ NA STAŁE W KRAKOWIE I NIE ŻYCZĘ SOBIE BY TEN BURAK I OSZOŁOM KANDYDOWAŁ NA PREZYDENTA!!WON Z KRAKOWA TY KANALIO KATO MATOLE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również planuję przeprowadzić się do Krakowa i bardzo mi się podoba pomysł aby Pan Gowin został prezydentem tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ACFER44T4TRFG napisał:
ZAMIERZAM ZAMIESZKAĆ NA STAŁE W KRAKOWIE I NIE ŻYCZĘ SOBIE BY TEN BURAK I OSZOŁOM KANDYDOWAŁ NA PREZYDENTA!!WON Z KRAKOWA TY KANALIO KATO MATOLE!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent Krakowa to za mały stołek dlatego Super lidera. Powinien wystartować na prezydenta Antarktydy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wybitny filozof z tytułem naukowym powinien wzmocnić kadrę naukową KUL-u, a to podniesie poziom i prestiż tej uczelni w świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech rozważa Start - ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycznie się wykończył Udaje, że miał rację Taki sobie narcyz partyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
JUDE ???
nie zwykły nieokrzesany cham bez kultury (na 99,99999% popiera Tuska)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada napisał:
nie zwykły nieokrzesany cham bez kultury (na 99,99999% popiera Tuska)
Nerwy ci czerwony BUCU puszczają !! zapanuj nad tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek napisał:
Politycznie się wykończył Udaje, że miał rację Taki sobie narcyz partyjny
jak wszyscy w PO, tam innych nie ma same narcyzy (i psychole) na szczęscie ludzie zaczynają to rozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
Nerwy ci czerwony BUCU puszczają !! zapanuj nad tym.
ta wypowiedź to dowód , że mam rację (na dodatek psychol dostał szału i nie panuje zupełnie nad sobą - wyborca Tuska i PO na 99,9999999999%)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy taki ciul może być prezydentem Krakowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...