Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grand Tiger, czyli chiński pikap zmontowany w Lublinie (wideo)

Utworzony przez Marcel, 16 marca 2009 r. o 08:37
Problem jest tylko taki że .. nikt tego nie kupi !!! W Polsce cena juz dawno przestała odgrywać priorytetową rolę podczas zakupu auta. Doskonale obrazują to mizerne wyniki sprzedaży tak tanich i też dobrze wyposazonych, lecz niemajacych zupełnie prestiżu, marek jak Tata Motors czy Dacia. Logan który w Niemczych czy Francji sprzedaje się rewelacyjnie w Polsce sprzedawany jest w śladowych ilościach. To samo będzie z tym Chińskim wynalazkiem. Nikt tego nie kupi, bo każy będzie wolał dołożyć do Pick-upa Nissana czy Toyoty, lub po prostu kupić auta renomowanych marek na rynku wtórnym. Poziom klęski będzie porównywalny z marką Ssang-Yong której nie pomogły nawet jednoski napedkowe Mercedesa i niska cena połączona z dobrym wyposażeniem. Niestety ale żeby dobrze sprzedawac auta w Polsce trzeba mieć dobrą markę oferującą dobrą jakość. Cena schodzi na dalszy plan, jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi wymysł skopiowali mitsubishi L200,nawet żadnych zmian w silniku nie zauważyłem,ciekawi mnie cena? reasumując chińskie wcale nie znaczy że będzie gorsze od japońskiego,wystarczy tylko zachowac odpowiednie standardy i normy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty chyba jesteś do końca już durny jak to piszesz...Człowieku teraz są takie czasy, że Dacia Logan i reszta z tej serii triumfują nad lepszymi(droższymi) autami bo są tanie i ekonomiczne i wcale się tak nie psują jak "wszyscy co słyszeli" mówią...Po co kupować auto np. do firmy za 50000 citroena czy za 60000 VW jak można za 32000 kupić taką Dacie z dieslem 1.5dci od renaulta i cieszyć się z dobrego i taniego auta na full wypasie...? Temat TATA motors przemilczę bo to wogóle śmiech na sali jeśli chodzi o bezpieczeństwo...Ale wcale tak nie jest że ludzie wolą kupić Toyotę czy nissana bo najzwyczajniej tam zdzierają zarówno przy kupnie jak i przy późniejszej eksploatacji (wiem co mówię bo jestem z tej branży ale nie pracuje w żadnym z salonów żeby była jasność)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAJNY SAMOCHÓD CIEKAWE JAKA BĘDZIE JEGO CENA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena tego to ok 60 tys zł, tak powiedział mi pracownik firmy na targach w Kielcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.moto.gda.pl zaprasza wszystkich milosnikow motoryzacji na swoje strony. Testy , ogloszenia , publicystyka. moto.gda.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet dzieci w przedszkolu wiedzą że pisze się pickup, a nie pikap, kto w tej gazecie pracuje-rodzina szefa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Problem jest tylko taki że .. nikt tego nie kupi !!! W Polsce cena juz dawno przestała odgrywać priorytetową rolę podczas zakupu auta. Doskonale obrazują to mizerne wyniki sprzedaży tak tanich i też dobrze wyposazonych, lecz niemajacych zupełnie prestiżu, marek jak Tata Motors czy Dacia. Logan który w Niemczych czy Francji sprzedaje się rewelacyjnie w Polsce sprzedawany jest w śladowych ilościach. To samo będzie z tym Chińskim wynalazkiem. Nikt tego nie kupi, bo każy będzie wolał dołożyć do Pick-upa Nissana czy Toyoty, lub po prostu kupić auta renomowanych marek na rynku wtórnym. Poziom klęski będzie porównywalny z marką Ssang-Yong której nie pomogły nawet jednoski napedkowe Mercedesa i niska cena połączona z dobrym wyposażeniem. Niestety ale żeby dobrze sprzedawac auta w Polsce trzeba mieć dobrą markę oferującą dobrą jakość. Cena schodzi na dalszy plan, jak widać.
To będziemy eksportować do Niemiec i Francji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...