Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzybiarze zgubili się w lesie. Postawili na nogi służby ratunkowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 września 2017 r. o 12:19 Powrót do artykułu
rozumiem że teraz zapłacą za akcję policji tzw grzybiarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto mieć telefon przy sobie (smartfon) - lokalizacja na mapie zrobi swoje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyzm do kwadratu. Z jednej strony idiotyczne jest to, żeby wzywać służby do kogoś kto zgubił się w lesie. Z drugiej stony nonsensem jest to, że służby przyjmują takie zgłoszenia i urządzają poszukiwania. Przecież Polska to nie jest jakaś Syberia, wystarczy przejść kilka kilometrów i dojdzie się do jakiejś wsi albo chociaż drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dresik. Chyba żeby dziki wystraszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być debiilem albo nie wiem kim żeby sie zgubić w polskich lasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I prawidłowa reakcja. Zaginęła osoba,,podjęto czynności i wszystko zakończyło się szczęśliwie. I po to właśnie idą nasze pieniądze z podatków, by policja nie siedziała bezczynnie... i byśmy mogli na nią zawsze liczyć. Szczere podziękowania dla aktywnych Policjantów. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju ci grzybiarze zapłaciliby za akcję poszukiwawczą, bo jak się nie ma orientacji w terenie,to się chodzi wokół własnego podwórka, a nie po lasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idę do lasu i biorę kompas bo sam niejednokrotnie sie zagubiłem i miałem stracha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstało społeczeństwo nieudaczników.Oduczono ludzi odpowiedzialności za siebie i innych.Wieczne pretensje do wszystkich o wszystko.Wszystko ma załatwic Państwo.Za granicą nie oczekują niczego od nikogo i radzą sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super reakcja od tego są służby. Rozumiem tych ludzi bo sam mam słabą orientację w terenie, po prostu albo to masz albo nie. Trochę można się wyuczyć ale niektórzy mają tak, że obrócą się dwa razy i nie wiedzą, z której strony przyszli. Ja tak mam dlatego kupiłem lokalizator GPS i nie mam większych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Trzeba być debiilem albo nie wiem kim żeby sie zgubić w polskich lasach.
 mozna ! jak las ma 5 km x 25 ? w mniejszym też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
I prawidłowa reakcja. Zaginęła osoba,,podjęto czynności i wszystko zakończyło się szczęśliwie. I po to właśnie idą nasze pieniądze z podatków, by policja nie siedziała bezczynnie... i byśmy mogli na nią zawsze liczyć. Szczere podziękowania dla aktywnych Policjantów. Tak trzymać.
 chyba sobie jaja robisz... Ta osoba nie zaginęła tylko zabłądziła a w dodatku na własną prośbę,bo jak sie nie chce łazić za grzybami to sie siedzi na kopie w domu a nie marudzi o zmęczeniu, a po grzyby i dzie sie do sklepu. druga sprawa to nie był dzieciak zeby od razu robić wielkie ,,poszukiwania starego grzybiarza". Dziwne,że jak sie zgłasza zaginięcie to zazwyczaj każą czekać 24h,bo może wróci z ,,gigantu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, można stracić orientację, szukając grzybów, ale naprawdę rzadko można się zgubić. Trzeba iść, podążać, a nie siadać pod drzewem i płakać. W końcu wyjdzie się z lasu na jakąś drogę. I zostawcie te komórki w domu, żeby pochopnie nie dzwonić po pomoc. Trochę honoru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No dobrze, można stracić orientację, szukając grzybów, ale naprawdę rzadko można się zgubić. Trzeba iść, podążać, a nie siadać pod drzewem i płakać. W końcu wyjdzie się z lasu na jakąś drogę. I zostawcie te komórki w domu, żeby pochopnie nie dzwonić po pomoc. Trochę honoru!
 utrata orientacji to nie zgubienie się ? to się jedno z drugim łączy.  wiadomo, że Polska to nie Syberia i zawsze wyjdziesz gdzieś po 5 km ( lub po 15 np. w Puszczy Solskiej ) ale co z tego , jak nie wiesz gdzie jesteś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gucio napisał:
undefined napisał:
No dobrze, można stracić orientację, szukając grzybów, ale naprawdę rzadko można się zgubić. Trzeba iść, podążać, a nie siadać pod drzewem i płakać. W końcu wyjdzie się z lasu na jakąś drogę. I zostawcie te komórki w domu, żeby pochopnie nie dzwonić po pomoc. Trochę honoru!
utrata orientacji to nie zgubienie się ? to się jedno z drugim łączy. wiadomo, że Polska to nie Syberia i zawsze wyjdziesz gdzieś po 5 km ( lub po 15 np. w Puszczy Solskiej ) ale co z tego , jak nie wiesz gdzie jesteś ?
 To jak wyjdziesz z lasu to się pytasz!!!!Małego dziecka uczysz a sam robisz jak błazen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 napisał:
Gucio napisał:
undefined napisał:
 No dobrze, można stracić orientację, szukając grzybów, ale naprawdę rzadko można się zgubić. Trzeba iść, podążać, a nie siadać pod drzewem i płakać. W końcu wyjdzie się z lasu na jakąś drogę. I zostawcie te komórki w domu, żeby pochopnie nie dzwonić po pomoc. Trochę honoru!
utrata orientacji to nie zgubienie się ? to się jedno z drugim łączy. wiadomo, że Polska to nie Syberia i zawsze wyjdziesz gdzieś po 5 km ( lub po 15 np. w Puszczy Solskiej ) ale co z tego , jak nie wiesz gdzie jesteś ?
To jak wyjdziesz z lasu to się pytasz!!!!Małego dziecka uczysz a sam robisz jak błazen!
 genialne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@podgrzybek... właśnie potwierdziłeś prawidłową reakcję Policji... "dziwne, że jak zglasza się zaginięcie, to zazwyczaj czekają 24h". No i tutaj nie czekali. Czego chcieć więcej? Cieszę się, że zawsze można liczyć na odpowiednie służby. Po to ludzie w Polsce płacą podatki. To lemingowskie świry wszystko chcieliby sprywatywować i policzyć, by ludzie placili podwójnie. Usunięto dentystów ze szkół. To teraz ponad 90% dzieci ma zepsute zęby. A przecież płacimy na NFZ. A do dentysty lecimy prywatnie. Nadal uważasz, że poszukiwanie zaginionej osoby to robota dla Rutkowskiego, a nie policji? To twój problem chłopcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***youtube.com/watch?v=q88akn1hnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...