Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzyby - poradnik. Czubajka kania i czubajka czerwieniejąca

Utworzony przez Ja, 10 października 2013 r. o 20:51
tere fere w tamtym roku zjadłem z 10 czerwieniejących i nic mi niebyło tak samo znajomym. Ktos musi mieć słaby organizm że sie zatruwa czerwieniejącą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że działa ale wyłudzanie pieniędzy na płatnych zwrotnych SMS-ach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejęzyczenie Pani ekspert - oczywiście nie istnieje Kania czerwieniejąca ;) -> patrz tytuł reportażu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej chwili mam na stole dwa gatunki Kani umownie Białej i Czerwieniejącej i po spożyciu odpowiem ,wierzę pani ekspert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez zawsze zbieram ta czerwieniaca kanie , jeszcze dziadek mnie nauczył rozpoznawac ... i zawsze ja zajadam bez zadnej obawy ze jest trujaca..... w tym roku zjadłam 10 i jakos żyje nic mi nie jest ..... moze inni nie dopatrzyli i jakiegos muchomora zjedli ... nie wiem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...