Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te miejsca pracy to na umowę zlecenie, pracę, czy takie i takie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko za jaką marną stawkę. Młodzież ucieka zagranicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pensja 7 pln brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dlaczego tak się trzymają koryt skoro miejsca pracy czekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie najbiedniejsze a wolne miejsca pacy, koń by sie uśmiał, za 1300 zl to niech posłowie itp,. rządzący pracują, szukają idiotów do czarnej roboty, wystarczy, że narodzę 3 dzieci i mam bez wyjścia z domu 1500 zl, do tego mieszkanie socjalnie itp. profity np. rodzinne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta nawet nie musze czytać tych głupot a za 1300 zł to nie dziwne że tyle wolnych miejsc było wolnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tyle miejsc pracy to dlaczego PUP nie pomoże bezrobotnych wcisnąć w te miejsca pracy, byłem zarejestrowany przez ok roku i żadnej pomocy z ich strony (żadnych nawet staży), siedzę teraz w Niemczech i pracuje w bezstresowej gdzie mnie nikt nie pogania pracy, za rodziną, znajomymi i Polską się tęskni ale wrócę i co znowu bezrobotny przez rok? Młodzi Polacy tak jak ja nie mają żadnej pomocy na jakiś sensowny start.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stopa bezrobocia (styczeń 2016) 8,3 % a tu tyle miejsc pracy hahahaha no to co z tym Lublinem nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest co najmniej 5 razy tyle wolnych miejsc pracy tylko nie ogłaszają sie w UP .....:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest tyle miejsc pracy to te z GUS niech się same zatrudnią. Z MOIM wykształceniem - dla mie pracy = roboty NIE MA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca za 5 zł , za takie pieniądze to sie z domu nie chce wychodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy macie nadmiar taniej pracy, możecie zmienić jej warunki (zwiększyć godziny), tworzyć wspólnoty pracodawców, na tym zakładzie organizować dojazdy, tymczasowe tanie mieszkanie, kooperować różne pracę w różnych godzinach pro tych samych robotników. Jasne, że to nie rzeszy problemów robotników miejscowych. Ale przecież pracodawcy też się liczą pro interesy kraju :) Co się tyczy miejscowych robotników, to może ta sama spółka zajmie się ich pobytem wraz z pracą gdzie indziej - tam, gdzie płacą więcej. Głównym w tym widzę trzymanie się razem, i gdyż to życie rozpierdola nas po całym świecie. Część z Białorusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...