Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gwiazdor disco polo z lat 90. walczy o życie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2017 r. o 11:23 Powrót do artykułu
szkoda co jak każdego, ale on już życia użył, nie wiem z czego robić halo, zwykły chłopak ze wsi, bez wykształcenia, żaden muzyk. takich jak on chorych jest wielu. Żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał, szkoda go co jak każdego innego człowieka, ale robienie z tego newsa jest śmieszne. to już tvn nie ma innych tematów, tylko chłopek z disco polo? upadek obyczajów. ja ***e..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygrasz tarzan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Cię to obchodzi, nie musisz czytać oglądać, zwykla ludzka chęć pomocy, a telewizja ma moc więc to dobre miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moc to masz na kiblu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się wypróżniasz, jęcząc i stękając... Bydlaku jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok tragednia rozumiem facet chory, ale jak zwykle pojawia się pytanie: GDZIE KASA SIĘ PODZIAŁA? za występy, tantiemy itp, itd? za darmo występował? wolne żarty! przepił, przebalował, roztrwonił, a teraz pomóżcie! to normalni ludzie muszą harować za grosze dzień w dzień bez wakacji, świąt, a "artyści", "celebryci" i inne badziewie robią kolejne podboje dziewczyny, kolejne samochody, apartamenty, wycieczki za co? opamiętanie przychodzi, gdy już się nie ma NIC. opodatkować "artystów" 50 % oraz 25 na ubezpieczenie i się skończy żebranie od ludzi z kamerą i będzie mógł chorować do końca życia. I dla jasności nie nie jestem zazdrosny i dobrze zarabiam, tylko wkurzające jest jak jeden z drugim proszą o coś takiego innych ludzi. brak honoru i wstydu. kory i inne też nie miały za co chorować, a zarabiały miliony. zamiast torebkę od nie wiadomo kogo za 10000 tys zł, to inwestowałyby i się zabezpieczyły wtedy można sobie spokojnie żyć w zdrowiu lub nawet chorobie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"obywatel" uważaj, żeby cię ta cebulowa żółć nie zeżarła od środka bo już pewnie ledwo zipiesz. Odp** się od cudych portfeli raz na zawsze jeśli nie masz swojego biedaku. Miał tyle ile zarobił i zrobił z nimi tyle ile potrzebował, jak każdy człowiek. A Ty się wyloguj do życia i do swoich spraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelu, mądrze prawisz A Ty Lou jesteś pojebem. Tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świnka bez honoru i tyle z tego rarzana.  Dziewuch  pewno zaliczył w życiu dziesiątki,  kariera się zakończyła i teraz dawaj telewizję i żebry. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już myślałem, że chodzi o tego detektywa. Ostatnio jak zmieniałem kanały na naziemnej cyfrowej to na PoloTV też coś tworzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast posolić i telewizję wzywać to do Owsiaka idźcie.  Przecież zarobił tyle pieniędzy. Tak go TVN promował, to niech teraz do niego uderza po piniądz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bardzo rozumiem, przecież można wziąć kredyt - banki wręcz wciskają kasę byle tylko potem spłacać, teraz takie czasy że każdy jakiś tam kredyt jednak ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lou napisał:
"obywatel" uważaj, żeby cię ta cebulowa żółć nie zeżarła od środka bo już pewnie ledwo zipiesz. Odp** się od cudych portfeli raz na zawsze jeśli nie masz swojego biedaku. Miał tyle ile zarobił i zrobił z nimi tyle ile potrzebował, jak każdy człowiek. A Ty się wyloguj do życia i do swoich spraw
Lou napisał:
u mnie z portfelem jest ok jak zresztą pisałem. Ale widzę i szkoda mi ludzi, którzy rzeczywiście nie mają od kogo i takim ludziom powinno się pomagać, bo NIGDY nie mieli szansy. Takim co milionami kręcili, a teraz nie mają nic- trudno takie życie ale niech nie proszą innych, bo mieli. Jak mieli to pomagal? ciekawe. Jak zrobił z nimi tyle ile potrzebował to niech publicznie nie prosi. Ostatnio to się modne zrobiło. Ja w życiu sobie daje radę obyć i Ty dawał, a jak publicznie prosi to ja publicznie mogę wypowiedzieć swoje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska, katolicka mentalność. Nie dotyczy to olewam. Niedobrze się robi. Modlcie się aby nigdy w zyciu nie prosić nikogo o pomoc w jego ratowaniu skoro sami nie potraficie się dzielić z innymi w potrzebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholerny rząd za pieprzenie się i rozmnażanie zdrowym rodzicom płaci po 500+, a chorzy umierają w cierpieniu, bo ie stać ich na  leczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce być złośliwy ale nie znam tego "gwiazdora z lat 90-ątych" i to nie to żebym nie słuchał disco-polo, tak jak to nie którzy zapierają sie rękami i nogami że tej muzyki nie słuchają,a jak nikt tego nie widzi to puszczają tą muzyke na ful w domu czy samochodzie a i przyjęć weselnych nie wyobrażają sobie bez tej muzyki.Ale mniejsza o to gwoli ścisłości dziennikarz który pisał ten artykuł mógł by podać chociaż jeden znany wszystkim przebój pana Rutkowskiego,bo często gęsto tak jest że ludzie znają piosenke a nie pamiętają człowieka który ją śpiewał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sad napisał:
nie bardzo rozumiem, przecież można wziąć kredyt - banki wręcz wciskają kasę byle tylko potem spłacać, teraz takie czasy że każdy jakiś tam kredyt jednak ma
jakoś ci co napieprzyli dzieci nie biorą kredytów na ich utrzymywanie tylko za darmo z naszych podatków za to, że się pieprzyli jak króliki dostają 500+, i to sa zdrowi, młodzi rodzice, gdzie winni zapieprzac na te swoje dzieci co ich napieprzyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak najbardziej rozumie ale moze pomoga koledzy z disco polo moze warto z nimi poprostu porozmawiac niektorym sie powodzi bardzo dobrze i jak biora ogromna kase dzis za koncerty to mogli by jeden koncert dla pana zagrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jak  najbardziej   rozumie   ale  moze  pomoga  koledzy   z  disco  polo  moze  warto z  nimi  poprostu  porozmawiac  niektorym sie  powodzi  bardzo  dobrze  i jak  biora  ogromna  kase  dzis  za  koncerty  to  mogli by  jeden  koncert  dla  pana  zagrac
a od czego jest rząd, jak składki to biora,  nie narzekają, dają za darmo 500+ bez płacenia żadnych składek to tym bardziej zasranym obowiązkiem jest pomagać chorym, chyba to logiczne, a nie zwalanie na innych, a może ci, a może tamci, jak biorą jak koncert  to zapracowali i nie ma przymusu płacenia jeżeli ktoś nei chce płacic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ***enie - "weź kredyt" puknij się w łeb człowieku. nie każdy myśli takimi kategoriami. są życzliwi ludzie, którzy pomagają z dobrego serca i wcale nie ma konieczności ubiegania się o kredyt matole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...