Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
https://www.facebook.com/andrzejduda/videos/1221488001201438/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest nasz Prezydent a nie facet udajacy prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest moim prezydentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że żadna stacja nie pokazała choć 10 sekundową relacje z tej wizyty w naszym mieście. Pozdrawiam wszystkich Mariusz z Białej Podlaskiej mieszkający niestety w Oslo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co hejterzy ? Zatkało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniałe obchody Święta Niepodległości! Prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Andrzej Duda to nasz Prezydent.Osoba kompetentna! Razem damy radę naprawić naszą kochaną Ojczyznę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waszego Prezydenta Komorowskiego pokazali w TELEEKSPRESIE  jak rok temu paradował z kotylionem  o odwrotnym położeniu barw, To była kpina z Narodu czy ciemnota byłego nauczyciela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"to jest nasz Prezydent a nie facet udający prezydenta"...najprawdopodobniej jest Waszym prezydentem, bo na pewno nie moim! Na pewno nie jest także prezydentem dosyć licznej grupy moich znajomych oraz przyjaciół. Oni wszyscy się szanują ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W identycznym klimacie odbywały się wiece z udziałem Edwarda Gierka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że nie było prezesa Kaczyńskiego może zaśpiewałby Hymn do swoich słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że żadna stacja nie pokazała choć 10 sekundową relacje z tej wizyty w naszym mieście. Pozdrawiam wszystkich Mariusz z Białej Podlaskiej mieszkający niestety w Oslo.
była pokazana relacja z odsłonięcia ronda i z Placu Wolności w TVP info i TVN 24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przenoście stolicy do Białej Podlaskiej....Hej hej sokoły....lalala...dobrze że nie uciekł do Koziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postawy patriotyczne to "budują" ci na zmywaku co wyjechali z głodu, za chlebem za granicę, oto postawa  rządzących wobec swoich poddanych, zgroza co oni z nami zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki łun religijny, tylko paciorki klepie, komunikanty łapie, ni istny prezydent ministrant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Laska pisz cyrylicą! Nie wstydź się swego jęzorka. Biała i kraj - są oczarowani prezydentem bez BULU:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie nasz kraj reprezentuje wbrew wszystkim odpowiednia osoba, nie alkoholik czy lesniczy, zal tylko ze komus to przeszkadza, mamy reprezentanta i nie powinnismy sie Go wstydzic, ludzie troche normalnosci porownajcie poprzednikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja depresja się ostatnio POgłąbiła   :)   Jestem zmuszona nieustannie oglądać taki sam kanał aby uniknąć zwiększenia dawek leku   THE BEST OF: Komorowski       POdświetl i otwórz szukając w google, jeśli mnie rozumiesz.   Nie mogę już, niestety liczyć na nowe rozweselacze    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co hejterzy ? Zatkało ?
Tak zatkal nas poziom piskatolandu i upolitycznienie a raczej ureligijnienie wybranego przez ten piskatoland proboszcza, tfu prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma chleba dać im igrzysk.Jakaż tpo wizyta?Plac otoczony żeliwnymi bramkami ,każdy wchodzący prześwietlany,prezydent otoczony kordonem,bez możliwości kontaktu i rozmowy z ludźmi.To Jelcyn w Moskwie poszedł sam w tłum i rozmawiał z ludżmi.Kiedy nastąpi ta normalność? Co wymiernego ta wizyta dała? Gazeta pokazała hrabiego z PIS-u ,ktory doi swoich wkładców.Coś mi to razem z wypowiedziami prezydenta nie pasuje!!!Zgadzam się,że to już nie ta klasa,co jego poprzednicy,za których trzeba było się wstydzić.Ale co dalej?Czas pokaże,bo po czynach oceniać będziemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...