Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja tam nic o komarach nie widziałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panna napisał:
ja tam nic o komarach nie widziałam.
chodziło o muchy, już poprawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy spuszczone... - z interpelacji radnego Podkańskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne,że Adolf nie żali sie,że Lublin został opanowany przez Kaczooszołomów. Czyżby wobec jego stanu zdrowia psychicznego celowo nie informowano go o największym nieszczęściu jakie dotknęło miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwajsztajger napisał:
Dziwne,że Adolf nie żali sie,że Lublin został opanowany przez Kaczooszołomów. Czyżby wobec jego stanu zdrowia psychicznego celowo nie informowano go o największym nieszczęściu jakie dotknęło miasto?
Nie, bo Adolf to idol Jara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwajsztajger napisał:
Dziwne,że Adolf nie żali sie,że Lublin został opanowany przez Kaczooszołomów. Czyżby wobec jego stanu zdrowia psychicznego celowo nie informowano go o największym nieszczęściu jakie dotknęło miasto?
Platformerskie szabmo z ust rudeko tuska nieroba czy paligłupa wypłynęło w poście !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'zd napisał:
Nie, bo Adolf to idol Jara.
Adolf to idol niertoba rudego niemca tuska który mowil ze wyginie opozycja jak dinozaury i wygineli w zamachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż można było się tego spodziewać....Lublin się stacza od paru ładnych lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sceny kręcone w jakimś bunkrze...hmmmm .... szkoda ze ten bunkier nie jest pod Al.Racławickimi bo może wtedy dało by się go przerobić na tunel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kontrowersje.net/tresc/czy_marian_p...scigajace_zbrod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się podoba, taka jest prawda, a to że został do tego wykorzystany fragment akurat tego filmu nie jest tak naprawdę strasznie kontrowersyjne. Najlepsza jest scena w "Parku Saskim"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w czym jest problem? Przecież każdy w tym mieście ma podobny dylemat przed wyjściem z domu... Przydało by się coś zrobić, inaczej z budują nam kolejne kfc na dektaku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak do d... ze szok. to jakis retarded zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy był Hitler się wkurzył bo jego znalezisko nie weszło na główną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby jeszcze to po Polsku bez błędów podłożyli ... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki u Narodzie jest kabaret to nie jest źle, bo widać tryska pomysłami.Gdy natomiast umiera-budzą się demony...............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...