Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hodowcy ryb w Lubelskiem: zmiany w dzieleniu dotacji grożą zamknięciem hodowli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2017 r. o 18:41 Powrót do artykułu
Straszenie PiSem, chociaż nikt, nic konkretnego jeszcze nie wie. Jakież to lemingowe. PO wprowadzało zmiany... zamykali całe działy gospodarki i... było cudownie... tzn. Zielona Wyspa była. Widać, że obecnie Polska chce odzyskać pozycję na morzu, a tutaj paru niezadowolonych właścicieli sadzawek larum gromią, bo na Maderę nie będzie ich stać. Chętnie poznam średnią pensję wśród tych 3 tys. pracowników z podziałem na robotników, kierowników i ich procentowym udziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to posunięcie sprawi że morskie ryby będą dla klienta w Polsce tańsze to nie mam nic przeciwko temu. A ryby te ze stawów ? Jemy je na Boże Narodzenie i ze dwa razy jeszcze, .... może węgorza po 120 zł /kg ????? po cholerę wspierać publicznym groszem coś na co nie stać 90% polskiego klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma pieniędzy na ryby bo poszły na 500+, decydujcie się albo ryby albo dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosowaliscie na pis, to sie cieszcie, ze macie dobrą zmianę. Lubelskie głosowało to pewnie i wy też. Osobiście bardzo mi szkoda tych hodowli. Ryby morskie dzis to często z hodowli w ściekach (psnga), Bałtyk też brudny. Alternatywą sa stawy. Ale ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych złodziei co siatkami okradają słodkie wody chcecie refundować? aaa sioooooooo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wędkarze płacą ogromne składki i nic nie mogą złowić, a tu jacyś siatkarze zaczynają pyskować? Pakować manatki i wylot. Wybraliście wszystkie ryby z akwenów nie zarybiając ich to teraz będziecie głodować. Nie wolno się nad wami litować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...