Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Holendrzy palą coraz mniej "trawki"

Utworzony przez Ananas, 31 stycznia 2010 r. o 22:38
Paliłem "trawę" zażywałem "białego"... a i tak najgorszym środkiem uzależniającym stała się dla mnie nikotyna... po kilkunastu latach 8 miesięcy temu rzuciłem... Zabronić to się powinno właśnie tytoniu lub obwarować go jeszcze wyższymi akcyzami... A co do miękkich narkotyków to też je zalegalizować np. tak jak w Czechach... Lepiej mieć czarno na białym co i jak się dzieje niż ma to być w szarej strefie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pale kto jeszcze w Lbn?;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ananas napisał:
Paliłem "trawę" zażywałem "białego"... a i tak najgorszym środkiem uzależniającym stała się dla mnie nikotyna... po kilkunastu latach 8 miesięcy temu rzuciłem... Zabronić to się powinno właśnie tytoniu lub obwarować go jeszcze wyższymi akcyzami... A co do miękkich narkotyków to też je zalegalizować np. tak jak w Czechach... Lepiej mieć czarno na białym co i jak się dzieje niż ma to być w szarej strefie...
A fajki z przemytu to nie szara strefa? Widać palenie trawy i uzywanie białego nie wyszło Ci na dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas też mogliby zalegalizować... grupy przestępcze straciły by dochodu trochę, państwo miałoby pieniądze z opodatkowania a pewnie i tak nie wpłynęłoby to na jakieś zmiany w spożyciu tej roślinki (chociaż w holandii po legalizacji odnotowano spadek spożycia twardych narkotyków)... bo kto ma palić i tak zapali, a kto nie chce to żeby co krok miał coffeshop to i tak nie zapali... przy okazji system sprawiedliwości pozbyłby się "groźnych przestępców" którzy to za posiadanie niewielkiej ilości, są stawiani w jednym szeregu między złodziejami, gwałcicielami i innej maści przestępcami... ludzie są agresywni i popełniają wiele przestępstw po alkoholu, ale nikt ich nie zamyka za to że niosą sobie piwko lub flaszkę... a taki na jarany to np. do agresji raczej się nie rwie... więc powinni spojrzeć ludzie na to z rozwagą i dystansem i zaprzestać tego "polowania na czarownice"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HOLENDRZY,SZWEDZI,NORWEGOWIE ITD TO MĄDRZE MYŚLĄCY NARODY, WYBIERAJĄCE MĄDRYCH I UCZCIWYCH DECYDENTÓW, KTÓRZY ZAJMUJĄ SIE WAŻNYMI SPRAWAMI I A NIE deb***IZMAMI JAK NASI,W STYLU:ŚCIGANIA STUDENTÓW ZA PALENIE TRAWKI,CZY KOGOŚ ZA TO,ŻE PRODUKUJE SOBIE BIMBER DLA POCZESTOWANIA TURYSTÓW CZY SĄSIADÓW(ROBIENIE Z NICH MAFIZÓW I BANDYTÓW,GDY RZECZYWISCI PRZESTĘPCY ŚMIEJĄ SIĘ TEMU PAŃŚTWU BESZCZELNIE W TWARZ!!)...TO NAS RÓZNI OD NARODÓW ZACHODU,ŻE NASI DECYDENCI SWOJE KOMPELKSY I ZACOFANIE WTŁACZJA W GŁUPIE PRZEPISY, NAJCZĘŚCIEJ REPRESYJNE,OPARTE NA KARZE!!TRAKTUJEMY SIEBIE JAK NARÓD GŁUPKÓW, KTÓRY NIE MA ROZUMU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...