Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hołowczyc: Policjant nazwał mnie gnojem

Utworzony przez kjhgf, 8 marca 2015 r. o 00:42
szczytujace??? ostatnia noc ci sie przypomniala redaktorku? naucz sie pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Policjanci rozmawiali między sobą a ty Hołek teraz po prostu kleisz głupa bo walczysz o prawko. Przeciągasz razem z sędzią sprawę bo we wrześniu będzie można ją umorzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jet gnojem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Hołowczyc pragnie się czuć świętą krową na naszych drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jak rozmawiam o kimś z kolegą też mogę powiedzieć że jest gnojem! Nie staraj się wybronić na siłę tylko się przyznaj że jechałeś 204 i tyle! Będziesz chciał mi wpierać że policjanci się na ciebie uparli? Dosyć już mam bajek opowiadanych przez PO i inne partię,więc bądź facet i zapłać mandat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekroczył o 114? To niech się cieszy że nie dostał profilaktycznie pałą po łbie. 204 może sobie cymbał jechać na rajdzie na odcinku specjalnym, a nie w normalnym ruchu. Nazwanie go gnojem to jest zbyt delikatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczytujace??? ostatnia noc ci sie przypomniala redaktorku? naucz sie pisac
Kto pisze te artykuły? Kpina. Że tym ludziom nie jest wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jestes gnojem, 114 km przekroczenia to twoje gnojactwo i buractwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak można nazwać "człowieka",który wszędzie opowiada się za przepisową i bezpieczną jazdę/przed kamerami/ a poza robi co innego.Na dodatek popełniając wykroczenie chce być inaczej traktowany.Jesteś człowieku takim samym użytkownikiem drogi jak tysiące innych i przepisy też cię obowiązują.Jestem za policjantami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten fim z nagraniem tego wykroczenia jest gdzieś na youtube ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny zasrany celebryta z podwójna moralnością. Ekspert od siedmiu boleści. Zwykły palant co uważa, że jest ponad prawem. W telewizji dretwi jak to należy bezpiecznie jeżdzić, a sam uprawia śmiercionośna brawurę. Burak i tyle, bez godności. Tłumaczenie, że prędkośc wygenerował radiowóz jest żenujace. Brak godności, aby z pokorą przyjąć mandat i nie robic posmiechowiska. Kolejny zientarski co piepszy o bezpieczeństwie, a rozwala ludzi na filarach mostu. Prostactwo!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następny Durczok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale niewiadomo czy on kierowal tym samochodem. Powinni sprawdzic to biegli jak w przypadku pijanych policjantow i prokuratorow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, bo policjant użył właściwego słowa  "gnojek" i hołowczyc  to udowadnia  takimi wypowiedziami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...