Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów > Wielka draka na placu Wolności

Utworzony przez gal anonim, 14 września 2007 r. o 19:42
To nie prawda, wiekszość zmyślili. Tyle na ten temat. Chłopaki trzymajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak psow dowch ich 15 i straznicy texasu sobie poradzili. brzuchy tylko napychaja piwem i chlebkiem. najgorszy zawod pies...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy kłamia bo chca jak najwieksze wyroki dla nich Sciemniaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmaty kłamią!!!!!!!..pozdrowienia dla chłopaków po drugiej stronie muru!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre policja robi. Bo czasami można od napitych "dzieci" dostać za friko po buzi,a za sam wygląd.Dla mnie to jakaś paranoja w realnym świecie.Nie bronie policji bo też w niej są tacy którzy za młodu rozrabial i wyzywali policje a teraz sami są wyzywani, a tacy są najmniej wyrozumiali ale tak jakoś jest i nic tego nie zmieni.A łodzież jest okropna sama do tej grupy należe to coś wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeczytałam calego artykółu. Niewiele zmienia to moje zdanie natemat wybryków młodzieży. Ale Jak to możliwe Dwuch Polcjantów dało rade 15to osobowej grupie chlopaków. I nie oberwani a co to na służbie był Batman i Supermen . Coś mi tu wode leją na komendzie . Chyba że Policja przed nimi szybko uciekała na komende . A potem ich sukali z posiłkami, na taki wariant to sie zgodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niniejszym wypowiadamy wojne psom hrubieszowskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to jedna wielka pomylka!Taka afera za byle co.Poszkodowanych raptem 2 policjantów ktorym nic sie nie stalo i ktorych mijamy teraz na ulicach... pozamykali niewinnych chlopakow... to wszystko jest poprostu smieszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlopkow bylo 15 a policjantow 2.haha straznicy z teksasu sami w tym Hrubieszowie... Chyba logiczne ze jak by bylo tak to z Policji nic by nie zostalo.... to jest smieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy za głupoty wypisujecie w tym szmaciarskim dzienniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z tobą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ściema ciekawe jak "szanowna policja" pokonała piętnaście osób i do tego jeszcze udało im sie złapać kilku ..... nie musze wspominać że policja z reguły to ludzie o marnej posturze a ludzie z Hrubka wręcz przeciwnie to sie nie trzyma kupy....... dla mnie to jest czysta ściema i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostacy pozamykajcie się i nauczcie się trochę kultury i ORTOGRAFII!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lac mlodych bandytow ile popadnie :) ukrainskie gowniarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do antyukraińca bujaj się pedale.Nie wież jak było, a sie wypowiadasz łajzo. Ludzie nie zdaja sobie z powagi sytuacji.Ci co zostali zatrzymani ( w tym mój ziomek) są akurat niewinni.Ci co sa naprwde winni chodzą dalej po ulicach. Mój kolega (zatrzymany) nie brał w tym nawet udziału, szedł całkiem z tyłu, a ludzie pieprzą takie bzdury, że szkoda słuchac. Trzymaj sie Eazy, trzeba byc dobrej myśli, cho wiem że jest cięzko. Pozdrówki. HWDP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw do antyukraińca, Ty jak nie wiez jak było to sie wypowiadaj wcale pało.A tak wogóle to chłopaki siedza zanic.Mój Ziom szedł całkiem styłu jak wszystko to sie działo.Ci co brali w tym udział chodzą teraz po ulicach.I wogóle jak to jest możliwe że na 2 policjantów napadło 15 chłopaków i co dali sobie rade ? Stek bzdór i nic więcej.I dlaczego policja filmowała nas pod sądem podczas rozprawy? 3m sie Eazy.Bedzie dobrze choc wiem że łatwo powiedziec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co To Ma Być Czy To Kabaret Jak Tu Żyć Jak Za Nic Czeka Cie Areszt ?? Pozdrowienia Do Więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***** bez sumienia zamkneli niewinnych ziomków. ROZJEBIE WAS ! niebieskie ***** !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...