Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów > Wielka draka na placu Wolności

Utworzony przez gal anonim, 14 września 2007 r. o 19:42
Oni nic nie zrobili to psy jak zwykle wszytsko pier***ą. Chłopaki trzymjacie sie!! Nie długo bedzie odsiecz jak nic!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mogliscie zabrać mi kumpla z osiedla?!!! Wy szmatławce!! On nic nie zrobił...to wy zaczeliście. Sami chlejecie piwo w miejscach publicznych! nie raz widziałam...PSY Jedne!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO jest poje***e!!!!!Co to ma wogóle byc zamkneliscie mi zajebistego kolege:(:(:((:mam nadzieje ze nie bedzie siedział 10 lat!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna pokazówa i ogólna łapanka winny czy nie winny jedzie z nami! Połapali chłopaków którzy, przekonani o swojej niewinności nawet nie próbowali uciekać. Nie zycze temu nikomu, ale mam nadzieje szanowni Panowie MILICJANCI kiedyś doswiadcza sami takiej tragedii. Brak słów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyukrainiec zarówno brak polskich znaków jak i wiedzy - lepiej jedż po chałwę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich, jestem starszym bratem jednego z zatrzymanych, obecnie przebywajacego w ZK w Zamościu. Podjęcie decyzji wypowiedzenia sie na tym forum nie było dla mnie łatwe, i na pewno nie uczyniłbym tego, gdybym nie był przekonany o niewinności brata. Stosunki moje z bratem układały sie różnie, nasze drogi rozeszły sie i mimo tego że żylismy obok siebie, to jednak w dwóch "róznych swiatach", (sposób postrzegania owego świata, perspektywy na przyszłość, priorytety, to były nasze główne antonimy), nie zmienia to jednak faktu, że wiem o tym człowieku, podejrzewam wiecej niż nasi rodzice.Ma on w sobie coś, co nigdy nie pozwoliło mi o nim zapomnieć ani go przekreslić, bowiem znając go przeszło 20 lat nie potrafił mnie nigdy okłamać. Ta cecha była jego dewizą. On po prostu nie umiał tego robić. Nawiązuje do tego gdyż, kiedy go widziałem ostatni raz, skutego i prowadzonego z przesłuchania do radiowozu pytajac go o coś, po przez łzy i ogólne zwątpienie w sprawiedliwośc powiedział cyt.: "wkręcą nas". Nie prosił o pomoc, w moim odczuciu mówił to, by rodzice wiedzieli że jest nie winny i aby go nie przekreślili. Nie ukrywam faktu, że mój brat był uzależniony, bo dowodem na to jest jego historia choroby, jednak w ten wieczór, to nie on spożywał alkohol przy delikatesach o których mowa w artykule, ani też nie on utrudniał zatrzymanie osób winnych,a w jego niewinność wierzę nie dlatego że jest moim bratem, ale dlatego że znam jego prawdomówność, jak również znam zeznania naocznych swiadków tego zdarzenia. Mój brat zalicza sie do, co najwyżej grupy tzw. "smoczków", ale nie jest bandytą! Jego zatrzymanie wynikło z ogólnej łapanki jaką przeprowadziła policja i polegało na przywołaniu go do siebie po nazwisku stojącego gdzieś zdala nie zainteresowanego zdarzeniem, co on zreszta wykonał, bo wierzył w sprawiedliwość, której jak się okazało nie zaznał. Ludzie przecież odruchem ludzkim jest to że człowiek bojąc się, czy tez pewien swojej winy ucieka, skąd takie bzdury, że napadła na 2 funkcjonariuszy grupa 15 osobowa i nie dała sobie z nimi rady? Kto wzywał posiłki? Tych których bito, kopano? W jaki sposób? W ogólnej łapance zatrzymano dzieci, osoby nie mające zwiazku ze sprawą, które znalazły się w nieodpowiednim miejscu i czasie i które po sprawdzeniu zostały zwolnione z powodu braku pełnoletności, psychoza jaka panowała miała za cel osadzenie kogokolwiek, by policja mogła wyjść z twarzą i szczycić się zarówno metodami jak i skutecznością swoich działań. Po przez sposób zatrzymania i bulwersację doszło do wyzwisk, obelżywych słów itd., jednak nie ma takiej opcji, aby mój brat napadł na funkcjonariusza, w czym utwierdza mnie moja własna jego znajomośc jak i opinie świadków. Metody policji są dla mnie bulwersujące i nie zrozumiałe jak cała ta sytuacja, dziwi mnie fakt iż, w tak małym mieście, jakim jest Hrubieszów policjia nie może, nie potrafi, bądź też nie chce znaleźć prawdziwej huliganki. Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy na tym forum odważyli się wstawić za moim bratem, wiedzcie iż, mimo tego, że nie miałem z nim kontaktu takiego jak Wy, a my sie nie znamy, ja też w chwili obecnej jestem po jego i Waszej stronie.Być może napisałem to wszystko dośc chaotycznie, ale mam nadzieje że zrozumiale bo nie mam ochoty rozpisywac się o żalu jaki ma w sobie moja rodzina. Chciałbym, tez prośić o pomoc osoby zwiazane z tym zajściem, jak i inne osoby dobrej woli które tak jak i ja są przekonane, bądź wierzą w niewinność mojego brata, Wszystkich zainteresowanych sprawą zapewniam że zarówno ja jak i moja rodzina staramy sie robić co w naszej mocy by brat mógł odpowiedzieć na zarzucone mu czyny z wolnej stopy i zaznaź sprawiedliwości. Dziekuje wszystkim za przeczytanie mojej wypowiedzi. EASY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by szanowny hrub napisał jeszcze w czym sie pozamykać, badź gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych ludzi dobrze..Wiem jacy są. Ale to nie prawda, że napadli na szmatławców. Ja wiem i tak swoje. Chca mi kumpla mojego zamknąc. Napewno został sprowokowany do tego. Sama musze przyzanć, ze szmaty uwielbiaja prowokować nas. Nie raz byłam spisywana i nie raz widziałam a nawet odczułam jak psy nas prowokuja do jakiejs draki, a szczegolnie pod szkoła, bo chcieli nas udupic. Jest jeden taki szmatławiec co czesto sie pojawiał na osiedlu bo mu przeszkadzalismy, ze wogole siedzimy pod blokiem. Ziomy wiem, ze tego nie zrobiliscie i ze to była zwykła prowokacja. Nie moge pojąc, że moj zajebisty kumpel moze pojsc siedzieć nawet na 10 lat. Nie moge tego pojąc... Oni sa nie winni. MOJ KUMPEL I RESZTA SA NIEWINNI!!!!! Chłopaki trzymajcie się. Pleban ja wiem, ze ty jestes nie winny znam cię zbyt długo...Tak samo jak Easy i wogole reszta!! Ja pier***e, oni są NIE WINNI!!!! LUDZIE TRZEBA COS PORADZIC NA TO... Sami wymierzymy sprawiedliwośc. Ja zaczynam od dzisiaj!!!! Pieprzone szmatławce, psy, skur***le, skur****y, ch*je. PIEPRZYĆ PSÓW!!!!!!! NIEAWIŚC DO POLICJI TAK ZOSTAŁAM WYCHOWANA!!!!!!!!!!! HWDP!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy Cię otoczą murem,przebiorą w więzienne szmaty. Gdy rozglądając sięujrzysz wokoło kraty. Gdy będą Cię chcieli upokorzyći będziesz bliski słabości.PAMIĘTAJ !!!!!!!Tego pozbawić Cię nie mogąHONORU, AMBICJI, GODNOŚCI."Ja tam byłem, ja tam spałem,ja tam życie zmarnowałem". ZK Zamość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
****** policje *** im w d*** szcunek dla dobrych chlopakow zawsze bylismy z wami wypuscie naszych kolegow wy ***** k**** po 100 lat nie mamy jeszcze sie spodkamy . gora z gora sie nie zejdzie czlowiek z czlowiekiem zawsze .pozdrawiamy wszystkich obrych chlopakow pozdrawiamy a policje kochamy a co kochamy to pie***** i *h** calej policji w d***.ziomki jestesmy z wami i pomorzemy pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOJNA PSOM !!! suki gonić sie po komisariacie a nie na ulicach !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie prawo to kur**** pozdro dla wszystkich dobrych chlopakow z hrubieszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami widzicie po ich języku jaka nasza młodzież jest inteligentna.Szczęście, że są tacy ludzie którzy bronią nas przed tą "DEMOKRACJĄ" bo za komuny to by się jeden z drugim gówniarz bał krzywo popatrzeć na POLICJANTA, ale cóż jacy rodzice takie dzieci, tylko pózniej potrafią narzekać "jak to moje dziecko mogło mnie zwyzywać itp..."Złapali 5, złapią i resztę i mam nadzieję ,że to dopiero początek bo tej "naszej młodzieży" naprawdę należy się niezłe lanie...Pozdrawiam wszystkich mundurowych:P:P:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty antyukrainiec masz rację.Śmiać mi się chce jak czytam te ich wypociny, ciekawe czy skończyli szkołę podstawową czy nawet tego nie.Wypowiedzi ich są prymitywne, same wulgaryzmy, a za przeproszeniem POLICJI to mogą naskoczyć, bo w mojej ocenie każdy jeden taki incydent powinien się kończyć w ten sam sposób, gdyż niedługo będzie im można wszystko, nawet podejść w biały dzień i kopnąć policjanta w "du.." , bo policjant zgodnie z prawem nie będzie mógł nic zrobić."DZIECI, DZIECI" macie albo za dobrych albo "wykolejonych " rodziców bo za moich czasów odechciało by się wam durnot.Pozdrowienia dla POLICJI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A musiałaś koniecznie podac ich pseuda? może się sama przedstawisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać robili cię po alkoholu;D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo niby robili po alkoholu? osobe ktora napisala ten komenatarz, czy odpowiedziala na niego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo niby robili po alkoholu? osobe ktora napisala ten komenatarz, czy odpowiedziala na niego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bijesz psa, dostajesz jak za człowieka!!! JE***!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...