Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile wynosi przeciętne wynagrodzenie w Polsce?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2018 r. o 11:03 Powrót do artykułu
Przeciętne wynagrodzenie w FŁT Kraśnik-całe 2100 zł brutto.żyć nie umierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKIE - OD LAT NAJBIEDNIEJSZYM REGIONEM W UNII EUROPEJSKIEJ - samorządowcom dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przeciętne wynagrodzenie w FŁT Kraśnik-całe 2100 zł brutto.żyć nie umierać" - ale w każdej rodzinie po 3 auta. A i ekonomia jazdy odwrotnie proporcjonalna do zamożności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko średnie powinny być podawane bez piSSowskich dyrektorów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tysiące marszałkowskich urzędników to ile wyciąga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile wynosi dieta radnego za dłubanie w nosie i klepanie na głosowaniach tego "co rozkazali"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy urzędnicy grzecznie i punktualnie podpisali dzisiaj SAMODZIELNIE listy obecności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prokuratory co też dłubią w nosie nawet nie chce im się dokladnie przejrzeć akt Sędziowie to samo bez zastanowienia albo wypuszczają na wolnośc lub przedłużają areszty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w Lublinie najbardziej obrośnięte urzedy to samorządówki - urząd miasta i marszałkowski. Tam dużo ludzi, mało pracy więc wycieczki na zakupy w godzinach pracy czy inne zajęcia prywatne (wizyty u kosmetyczki, fryzjera itp..) na porządku dziennym. Do tego kasa na poziomie minimum 2,5 do kieszeni. No zyć nie umierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie skończy się dyskryminacja kobiet?! Utrzymuję siebie, męża i dziecko, a pracodawca myśli, że zarabiam na ciuchy i kosmetyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety mam to samo, ale mąż pracuje od 20 roku życia, a ja miałam dwójkę dzieci no i byłam na urlopie macierzyńskim i wychowawczym po roku na dziecko. A no i w ciąży od razu L4 no i teraz zamiast 5 lat doświadczenia mam tyllo rok i 6 meiisecy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż jest rencistą, ja mam staż pracy 15 lat, pracowałam do 8 miesiąca ciąży, na macierzyńskim byłam 6 miesięcy. Koledzy z pracy (na równorzędnych stanowiskach) bywają na dłuższych zwolnieniach lekarskich niż ja, a mimo wszystko zarabiają więcej. Nawet ci bez rodzin. Nawet ci z krótszym stażem. To nie jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stulecie powinni się w swoich zestawieniach cofnąć do 1918 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BB napisał:
Niestety w Lublinie najbardziej obrośnięte urzedy to samorządówki - urząd miasta i marszałkowski. Tam dużo ludzi, mało pracy więc wycieczki na zakupy w godzinach pracy czy inne zajęcia prywatne (wizyty u kosmetyczki, fryzjera itp..) na porządku dziennym. Do tego kasa na poziomie minimum 2,5 do kieszeni. No zyć nie umierać.
  miałeś na myśli Lubelski Urząd Wojewódzki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka dyskryminacja kobiet? wszystkie urzędy i szkoły są "zdyskryminowane" przez kobiety. czyli stanowiska typowe do pierdzenia w stołek i wysiłek fizyczny przy mieszaniu łyżeczką kawy. może warto napisać, o ile dłużej pracują kobiety? panie z kadr robiły w firmie od 7 do 15 i ani minuty dłużej, bo dom, dzieci i mąż musi obiad mieć na stole, a my za***aliśmy do 20... za ciut wyższą, a nawet równą kasę. do tego wolna sobota w pracy przez 6 godzin, byśmy przypadkiem nie zgnuśnieli. panie oczywiście mogły "dorobić" na hali, ale o dziwo żadnej pani tam nie uświadczono. ciekawe dlaczego? a kto bierze zwolnienie, gdy dziecko musi iść do lekarza? teraz porownajcie panie dwie grupy zawodowe: kierowcy i nauczyciele albo gornicy i pomoc społeczna. teraz wszyscy zadają pytanie, dlaczego różnica płac wynosi tylko 18% na korzyść kobiet? bo szczerze ja wolałbym być nauczycielem niż kierowcą. a mam uprawnienia pedagogiczne. problem w tym, że facetowi to tam okrutnie trudno wejść w to środowisko. jawna dyskryminacja mężczyzn. są zawody wręcz zawłaszczone przez kobiety. gdzie miło i przjemnie jest pracować, bo co wieczór w domu, nikt nie wymaga nieplatnych nadgodzin, no i się człowiek nie natyra jak dzika świnia. a kobiety jak chcą zarabiać jak górnik, czy kierowca... no, cóż ja też chciałbym być baletnicą, ale zbyt kuślawe nogi mam. podając różnicę wzarobkach należy to czynić wedle grup zawodowych i wypracowanych godzin. facetom zdecydowanie mniej się płaci za czas i włożony pot. taka jest prawda drogie panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UM LUBLIN co przyznał niejaki K.ŻUK płaci ....najgorzej. Już ludzie nie chcą do policji czy straży miejskiej, nie chcą na staże do urzędów. Już są sytuacje odmowy podpisania umów po konkursie. Jeszcze 5-10 lat i w urzędach dojdzie do masowych odejść młodych a zostaną sami bierni. Nie wiem co ktoś chce oczekiwać od pracownika który na wejście w urzędzie dostanie 1600 NETTO!!! taki pracodawca nie powinien nic oczekiwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wyższe techniczne wykształcenie, doświadczenie, pracuje od 15 lat i jakoś do tej średniej nawet zbliżyć się nie mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie w urzędzie miasta proponują 1600 netto? Chyba że dla obcych,bo dla swoich duuuuzo więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budżetówka, 39 lat pracy, 3 tys. brutto, nawet gdybym chciała dopracowac do średniej krajowej to by mi życia zabrakło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od komuny wynagrodzenie liczyło się "od stanowiska" . A kto był i jest "na stanowiskach" NO -KTO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...