Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zarabia się na Lubelszczyźnie – kolejne wpisy naszych Czytelników

Utworzony przez Gość, 23 września 2009 r. o 15:05
student - 300 zl stypendium :] lepiej juz chyba pracowac i nie plaszczyc sie o kase..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnio 5 zł dziennie na wino, ile kto da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kelnerka w hotelowej restauracji w L-nie 1065zł netto napiwki niestety marne jak na taki lokal. ponad 4 lata pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś na stanowiskach kierowniczych w branzy finansowej - 4000-5000 tys netto plus samochód służbowy bez limitu. I wieczne pretensje o plany, klientów itp - jednym słowem stres. Obecnie własna działalnośc - robie dokładnie to samo - od 10 000 netto (włsny samochód, telefon itp) Pozdrawiam moich byłych "szefów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca od 15 lat na reke mam 2600.pracuje w hurtowni budowlanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasjer-sprzedawca w supermarkecie w Zamościu -około 1000 zł miesięcznie i traktowanie jak śmiecia zarówno przez szefów jak i przez klientów ,12 lat pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARiMR, Biuro Powiatowe, wykształcenie wyższe, 5 - letni staż pracy, stanowisko specjalista: 1800 z groszami netto + 5% stażowego, + kwartalna premia uznaniowa, czyli jak kierownik-Bóg da, wysokość premii oraz sam fakt jej przyznania uzależniony od widzimisie i prywatno - partyjnych sympatii (od ok 100 do ok 1000). Ciekawe, czy któryś z kierowników poda swoje zarobki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłam studia bankowość i finanse... w biurze księgowym pracowałam nie całe pół roku i zarabiałam 600 zł na rękę... później nie cały rok jako referent w bankowości i zarabiałam 1058 zł na rękę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 22lata od 8miesiecy pracuje na budowie- mam 2300 na reke(soboty wolne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani bożko nadal wzywamy jako internauci do ujawnienia zarobków pracowników DW - czyżby był z tym jakiś problem? Padło też pytanie o artykuły sponsorowane - czy to tylko kaska za brak moralności i bezwstydne kłamstwa? Czekamy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cersanit Krasnystaw 1700 na rękę.Stanowisko / sortowacz.Jak na taką firmę bida z nędzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalista do spraw zakupów od 5 lat na stanowisku 1200 netto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno się pisać "rok czasu" tylko rok. To tak jak by pójść do sklepu i kupując 0,5 l wody powiedzieć "Poproszę pół litra pojemności wody" lub "poproszę bułkę chleba"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin. Student 3 roku ( zaoczne ) , 2 lata stażu pracy w firmie IT jako grafik komputerowy (webdesign) - 1700 zł netto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
ARiMR, Biuro Powiatowe, wykształcenie wyższe, 5 - letni staż pracy, stanowisko specjalista: 1800 z groszami netto + 5% stażowego, + kwartalna premia uznaniowa, czyli jak kierownik-Bóg da, wysokość premii oraz sam fakt jej przyznania uzależniony od widzimisie i prywatno - partyjnych sympatii (od ok 100 do ok 1000). Ciekawe, czy któryś z kierowników poda swoje zarobki...
I tak się ciesz, że tyle masz, bo teraz wszystkie umowy na czas okreslony są nieprzedłużane. A co do Twojej premii, to Warszawka decyduje czy dać kasę na premie, a potem oddział regionalny dzieli na oddziały powiatowe. Ale licz się z tym, że centrala nie bedzie w ogóle przeznaczać puli na premie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe sprostowanie.... Ania czyli ja z Łęcznej jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarze wschodu a po co wam te pensje ? co z tymi wiadomościami zrobicie? polepszy się na tym zadupiu? naiwni którzy wam odpisują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego dziennikarze nie podadzą swoich zarobków???????? Boją się że potem nie będą wiarygodni pisząc - na Lubelszczyźnie są marne zarobki????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnik z wyższym wykształceniem, staż pracy - prawie 2 lata, netto troche ponad 1500zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tu nikogo do pisania nie zmusza i każdy deklaruje dobrowolnie wysokość swioch zarobków, więc o co te krzyki? Ja bezrobotna jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...