Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ilu Polaków, tyle monet. W 2018 roku NBP wybije 38 milionów pięciozłotówek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2017 r. o 20:31 Powrót do artykułu
ale mi niepodległość, że w pracy nie mogę powiedzieć prawdyb o mnie za prawdę wywalą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi niepodległość. Nie można w Warszawie przejść po Krakowskim bo jakiś facet ma miesiączkę, a państwo z każdej zarobionej przezemnie 1zł zabiera mi 43gr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te dwa poniżej to jakieś karaluchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczta Polska sprzedała mi znaczek "AKcja polska NKWD". Słowo daję! Musiałem stac w kolejce aby ten znaczek oddać z powrotem. Za dużo sobie pozwalają. Żeby reklamować takie zbrodnicze organizacje jak NKWD. Ten rząd powinien rządzić na Rusi, a nie w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś była wolność i niepodległość... a dziś co to za niepodległość jak szeregowy poseł pochodzący w prostej linii z Odessy dyryguje państwem z tylnego siedzenia... a kolejki do lekarzy specjalistów są na 10 lat do przodu... nie ma pieniędzy na zmiany w służbie zdrowia, są głodowe emerytury ale jest 30 milionów na wymianę znaków drogowych. O wolności już nawet się nie mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka niepodległość jak nawet ustawy bez zgody israela nie możemy uchwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...