Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Incydent na S8. Agresywny pasażer i jego żona zgłosili się na policję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2019 r. o 08:31 Powrót do artykułu
Gość ze zdjęcia wygląda na niewinnego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandyta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bydło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze ze jest unia i przyjela czesc polskiego bydla:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za frak gościa, mandat 100000 i nauczy się kultury słoik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę się założyć, że buractwo z PORSCHE jechało bardzo szybko, i miało pretensje, że ten samochód co wyprzedzał TIRa zajechał (w ich mniemaniu) im drogę i przez to musieli zwolnić np. z 200km/h do 130km/h więc postanowili się zemścić. Jeszcze bezczelnie zarzucają winą tego, komu drogę zajechali...... I widać jak mając kasę (Porsche) można mieć równie dużo chamstwa.... w sobie. Brawo Policja za trzeźwą ocenę sytuacji. Szkoda tylko, że kary u nas za coś takiego są śmiesznie małe. STOP CHAM i CHAMICA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to patolstwo z Porsche sąd potraktuje z górnej półki i dla przykładu upie#$li im pustakom ego kozaka. Ta dziunia powinna stracić prawko siusiak karę pieniężną, maksymalną dla tego czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze ta antena od CB.... Cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam kiedyś identyczną sytuację. Niestety nie miałam kamery, a policja do której zadzwoniłam w popłochu, podczas kiedy dziwny gość wymac***ący pieściami, trzymający drzmi mojego smoochodu wrzeszczał na mojego wtedy "prawie męża", powiedziała mi , że póki nic mi się nie stało to trudno i panu nie grozi kara, chyba ze chcę to, żebym go pozwała do sądu...  Do tej pory mam gdzieś zdj. jego rejestracji...;/ Zatrzymał samochód pod górkę tak, że nie można było go minąć w żaden sposób i podbiegł do samochodu.. przeklinając, grożąc itd..  dlaczego? tego nie wiemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak który pojechał do Wielkiej Brytanii zapitalał na zmywaku a teraz że swoją Karyną szpanują jak przyjechali do Polski odwiedzić rodzinę buraków....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ch***j na zmywaku robi i *** smaruje angolom a w Polsce szpanuje debil debil debil debil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hihi elita polska będąca na emigracji przyjechała do "Polszy" i pokazują swoją kulturę. Niestety na tej trasie ludzie szybko jeżdżą. Obracam ją raz na miesiąc i nie raz musiałem uciekać z lewego pasa widząc w stecznym lusterku bardzo szybko zbliżający się samochód. Przecież tam jest ograniczenie prędkości do 120 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty debilu jedziesz cały czas lewym pasem i masz pretensję? Lewy pas to nie kółko różańcowe wyprzedzasz auto i spadasz na lewy pas. Jedziesz jak baran co zobaczył jeszcze daleko ciężarówkę ale nie zjedzie żeby puścić co jadą szybciej, poczytaj przepisy ruchu drogowego . Najlepiej postaw swoją taczkę na cegłach i do autobusu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę się założyć, że buractwo z PORSCHE jechało bardzo szybko, i miało pretensje, że ten samochód co wyprzedzał TIRa zajechał (w ich mniemaniu) im drogę i przez to musieli zwolnić np. z 200km/h do 130km/h więc postanowili się zemścić. Jeszcze bezczelnie zarzucają winą tego, komu drogę zajechali...... I widać jak mając kasę (Porsche) można mieć równie dużo chamstwa.... w sobie. Brawo Policja za trzeźwą ocenę sytuacji. Szkoda tylko, że kary u nas za coś takiego są śmiesznie małe. STOP CHAM i CHAMICA!!!!!
Poza tym ten postraszony przez buraka czereśniak nie wie do czego służą lusterka wsteczne i zabrał się za wyprzedzanie bez upewnienia się, że może wykonać ten manewr  bez zmuszania jadącego dużo szybciej buractwa do gwałtownego hamowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia takich chamów jak ci z porsche powinny być publicznie udostępniane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaz w żelu, klucz do kół, wideorejestrator, apteczka 1 pomocy, gaśnica i prezerwatywy to podstawowe wyposażenie podręczne mego samochodu. W zależności od przeznaczenia chętnych/chętne zapraszam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ...... Widać że w łeb mu wali i to równo ..... za dużo koksu jak nic....a to Porsche to wcale nie musiało być jego tylko wyporzyczył je żeby poszpanować w Polsce,mieszkając w Anglii stac na cos takiego ja bym go chętnie potrącił w taki sposób żeby sie świnia przewróciła może i bym kawałek uciekł ale potem to juz by była masakra :D ahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać prawko zanim wyjedzie z Polski.Dodatkowo ukarać aresztem.Chamów na polskich drogach będzie mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiazkowe badanie na obecność narkotyków, dopalaczy dla kazdego uczestnika (agresora) takich zajść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa buraki się spotkały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...