Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I co nam to da? Ani mnie to nie ziebi a ni parzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak celów strategicznych. Wobec tego żądam przekazania mi tych dokumentów do wykładania klozetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni słońca ujrzałem orła cień, a w cieniu zatrzymała mnie prawda, Żywa Prawda. Spytała? TO MNIE WŁAŚNIE SZUKASZ? Tylko ciebie, Prawduniu. TRACISZ CZAS, SAMA NIE WIEM, KIEDY JESTEM PRAWDĄ, KIEDY FAŁSZEM, A KIEDY Z LOSOWĄ NATURĄ WYSKOCZĘ DO MOTŁOCHU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cO TO JEST PRAWDA? oTÓŻ PRAWDA, TO 1. e TAM. mNIE IDZIE OTAKĄ MOCNĄ PRAWDĘ. mOCNA PRWDA TO ZBIÓR ZDAŃ PRAWDZIWYCH, KTÓRY OZNACZAMY POGRUBIONĄ LICZBĄ 1. źLE. POGRUBIONĄ CYFRĄ 1. ŹLE. pO PROSTU POGRUBIONĄ JEDENKĄ. zNACZY SIĘ, ŻE JAK JUŻ WEJDĘ DO TAKIEGO, TO NAPOTKAM SAME PRAWDY? dOKŁADNIE TAK, SAME PRAWDY. aLE BOGA TAM NIE SPOTKAM? jASNE, ZE NIE. pRZECIEŻ PRAWDY BYWAJĄ RÓŻNE. SĄ PRAWDY DOBRE I ZŁE. eE. mUSZĄ BYĆ I NIJAKIE. wUJ Z PRAWDAMI. dLACZEGO NIE WYPŁACONO ODSZKODOWAŃ? sKORO NIE WYPŁACONO, TO BĘDĄ NOWE PRAWDY, NIEKONIECZNIE DOBRE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieją prawdy, które pozostaną taki, jakimi się stały w chwilach ich narodzin. Nikt nigdy ich nie odświeży. Smutne, ale prawdziwe również. Tylko nikomu nie mów, że chcesz to zmienić, bo Cię spotka taki sam los, no może w innych okolicznościach. Nie ma w narodzie jedności. Naród winień wrzasnąć: za każde ciało 1 000 000 USD. Nie? To zadyma na skalę światową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród to olewa ciepłym płynem i karmi się bezsilnością OBCYCH POLAKÓW (OBCYHC!!!!!!!), którzy stracili najbliższych. Naród to ... . Taki jest naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiąc o Bolku skrywacie swoją nieudolność w pozyskaniu tych materiałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak celów strategicznych. Wobec tego żądam przekazania mi tych dokumentów do wykładania klozetu.
Lepszy papier do tapety twojego smierdzacego salonu to 'wybiorcza'.W kiosku po 1,99 pln do poczytania i wytarcia zamiast paluchiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe po co ten pośpiech z udostępnianiem materiałów z domu Kiszczaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lustracja, dekomunizacja i delemingolizacja... Bez tego ani rusz, na kłamstwie Polski nie zbudujemy. Jasne POtwory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy IPN udostępni materiały ps.Balbina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy, którzy dziś z nie skrywaną radością ogłaszacie kolejne sukcesy w dochodzeniu do prawdy o L. Wałęsie nie dorastacie mu do pięt. Pan, panie dyrektorze IPN, nie zrozumiał i pewnie nigdy nie zrozumie co znaczyło pokazać wała władzy ludowej w latach 70, te komentarze o zdradzie Wałęsy są przejawem zawiści i frustracji, dodam, że nie należałem nigdy do Solidarności, lecz w tamtym czasie do PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy, którzy dziś z nie skrywaną radością ogłaszacie kolejne sukcesy w dochodzeniu do prawdy o L. Wałęsie nie dorastacie mu do pięt. Pan, panie dyrektorze IPN, nie zrozumiał i pewnie nigdy nie zrozumie co znaczyło pokazać wała władzy ludowej w latach 70, te komentarze o zdradzie Wałęsy są przejawem zawiści i frustracji, dodam, że nie należałem nigdy do Solidarności, lecz w tamtym czasie do PZPR.
Pan dalej mentalnie do nich należy, nawet to rozumiem - trudno się odciąć od przeszłości, ale nie wszyscy akceptują porozumienia okrągłostołowe, nocną zmianę, uwłaszczenie i bezkarność zdrajców i zaprzańców i też proszę to zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bramce Ginulfii, a dalej, niekoniecznie po olei i z błędami: Beet, Bertogua, Braglia, Scarati, Salvori, Solochinii, Spinossi, Capello, Capelli, Cappelinii, La Rosa, Landinii (chyba wyrównał). Niech powie prawdę, to nie zgaszę światła. Kiedyś (7 lat temu) bylismy do przodu kilka tysięcy na dziurkach. Właściciele wyłączyli prąd. I - nie oddali nawet pierwszej stawki, która się bankowo należała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dług mojej Ojczyzny wynosi na tę chwilęchyba ponad 1,3 biliona PLN i wciąż wzrasta. To jest d.k.n. około 1300 miliardów złotych polskich. Po odkryciu kart bydlaki ogłoszą moją Ojczyznę bankrutem. Wtedy ja tym bydlakom naprostuję klepicha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...