Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ja jestem Żyd z "Wesela" - spektakl w Centrum Spotkania Kultur

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2019 r. o 07:56 Powrót do artykułu
A ja czekam na podobny artykuł na I stronie i duużaą czcionką na temat np. Świadków Jehowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja ,na cyklistów,znowu koszerny temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11.11.1952 r. - władze bezpieczeństwa aresztowały "gen. Wacława Komara" (właść. - Mendel Kossoj - syn Dawida i Fejgi), działacz komunistyczny KZMP. Od 1946 r. Mendel Kossoj nadzorował wszystkie służby polskiego wywiadu !!!! Gdy Gomułka wrócił do władzy mianował go dowódcą Wojsk Wewnętrznych oraz dowódcą Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Gomułka mianował go dowódcą Wojsk Wewnętrznych oraz dowódcą Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. W 1972 został pochowany Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...