Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jabłka tanie - zakład stanie. Dzisiaj protest przed przetwórniami. "Cena 15 gr to skandal!"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2018 r. o 06:44 Powrót do artykułu
Dlaczego rolnicy nie zrzeszą się w grupy producenckie i nie zrobią swoich przetwórni?????!!!!!! Bo to BUCE I CHAMY ZE WSI !!!!:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zbierałem po 9 gr i jakoś wam pasowało ale teraz warto pokrzyczec bo na pewno coś dadzą na nowego TDI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"DOBRA ZMIANA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak buce i chamy i z tym się zgadzam pomimo że sam ma pochodzenie ze wsi. Wróciłem na ojcowiznę po 30 latach zauważyłem że ludzie są bardzo chamscy i prymitywni nie ma zgody to jak mają się zrzeszać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Są frajerami. Ja szanuję biznesmenów, a nie frajerów" ...Minister Sawicki z PSL. To PSL sprzedawał przetwornie zagranicznym firmom i pod ich siedziby protestujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto skupuje te jabłka ? Nie uwłaszczeni ZSLowcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy plan dla wsi. Zrealizujemy go na imieniny Ani. Ani moje ani Twoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się czepiata. Byłem w stodole założyłem gumiaki? Czego Wy jeszcze chcecie? Nie znam się na rolnictwie, Jasio Krzysio też nie bardzo. Ale staramy się zrozumieć. Więc uznajemy że plan dla wsi mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest skup jest godziwa cena, dlaczego ludzie strajkuja? Solis nie narzeka. To dlaczego inni narzekają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i cały plan dla wsi. Chińczyków przetwornice sprzedali, soki na Orlanie po 10 złotych postawili a na skupie 15 groszy kilo jabłek. To gdzie ta marża? Kto na tym zarabia? Gdzie są te pieniądze? Bo na pewno nie u rolnikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd zamiast zadbać o rynki zbytu i sprawdzić czy przetwórnie nie mają zmowy cenowej jest zajęty kampanią samorządową i stawianiem nowych pomników Jarosławowi. Mateuszek myśli że jak zrobi sobie konferencje w stodole to tym uzdrowi polskie rolnictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posprzedawali zakłady za AWS i teraz wychodzi Chińczycy naszych nie kupią a jak kupią to za 10 groszy Stop PiS bo nas zrujnują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary co teraz wymyślicie? Jabłko +. Koniec waszych rządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu rolnicy musza ceierpieć za nieudolne rządy prezesa i kota ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot nie lubi jabłek to nikt sie problemem nie interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że w PSL są fajni normalni myślący ludzie którzy myślą o polskiej wsi. Otwórzcie oczy i zobaczcie co się dzieje na wsi odkąd rządzi PiS. Nie dajmy im zmarnować polskiej ziemi, naszej ziemi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski Minister Rolnictwa ma tyle wspólnego z rolnictwem co osioł z wyścigami konnymi. Wojewoda jest slugusem Jarka i Mateusza i powtarza to co oni mówią samemu w to nie wierząc. Ludzie kochane nie dajcie się mamić. Podnieśli najniższa krajowa do takiego poziomu, żeby kilka milionów obywateli, którzy oddali na nich głos nie dostało 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na polu żaden pomnik nie stanie to nie ma co dotowac rolnictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skupy klapa Asf klapa Przetwórstwo klapa Rozmowy z rolnikiem i wsią klapa Dopłaty bezpośrednie klapa Kapitał państwowy w rolnictwie klapa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ten PiSu Pan dla wsi? taka cena to jego skutki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...