Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jadalne opakowania i eko-skóra. Polka i Amerykanin chcą zmienić świat na lepszy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2019 r. o 21:38 Powrót do artykułu
Czy Wam się ludzie w głowach poprzewracało w temacie tych plastików ??? Bo pokazali Wam "propagandę", jak to zwierzątka i rybki w morzach/oceanach umierają od torebki foliowej... W dodatku ta propaganda, że "folia rozkłada się 400 lat" - w życiu większej bzdury nie słyszałem !!! Miałem z foliami (pod ziemią zakopanymi, jak i tymi nad ziemią) do czynienia, jak mało kto. I powiem Wam tak: dla folii rok "pod ziemią" przetrwać, to już jest prawie cud - a może nawet i cztery lata niektóra wytrzyma - ale nie 400 !!!. Podobnie i z tymi "nad ziemią". Nie dajcie się ogłupiać propagandom i celebrytom, jak to oni "wspaniale chcą ratować Ziemię" ! Niech się lepiej ludzie nauczą "nie śmiecić" i segregować odpady - a wtedy żadne zwierzątka się nie otrują. Jeśli koło przystanku autobusowego leży "milion" petów po papierosach, które śmierdzą, to czy to znaczy, że powinni zaprzestać produkcji papierosów ? Podobnie i sprawa wygląda z torebkami foliowymi i butelkami plastikowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz brednie i szkoda nawet komentowac. Torba z folii zakopana,nie na sloncu,jest praktycznie wieczna.Pzrelec sie do Azjii nad ocean albo do ktoregos z miast indyjskich a inaczej bedziesz spiewac.Kolo ciebie nie ma smieci,to znacyz z ecaly swiat tez jest czysty,tak biedo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa miesiące działają ale już zdobywają uznanie na świecie i chciano ich przejąć...tzn co przejąć? Czysty kabaret....takich startupów są tysiące...z pomysłem ale bez produktu...zobaczymy co będzie za dwa lata:) na ten moment to wygląda tylko na opłaconą promocję tego miejsca że startapami w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem specem od biologii ale jeśli ktoś ma alternatywę dla plastiku i to biodegradowalna to wieli szacunek. Oby się nie zniechecili. Brawo takich ludzi trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli tylko faktycznie coś cennego wymyślą - zaraz przejmie ich izrael lub hameryka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś słabe doświadczenia robiłeś człowieku bo ja 15 lat nic nie robiłam na swojej działce a jak zaczęłam ją przekopywać w tym roku to znalazłam jakieś śmietnisko i jakoś dziwnym trafem torebki foliowe były praktycznie w nienaruszonym stanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ktoś jest bardzo zazdrosny, że nic sam nie stworzył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sklepie internetowym na ekartony można kupić ładne opakowania na prezenty w kolorystyce ,,naturalnej" wszystko z papieru do wielkokrotnego wykorzystania 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...