Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawi mnie jak dobrac okulary do mojej twarzy :( jestem okragly na twarzy i z tego powodu musze uwazac na wiele fasonow. Ostatnio bardzo spodobaly mi sie okulary clubmaster - http://born86.pl/category/okulary-clubmaster ale nie wiem, czy bede w nich dobrze wygladal :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okulary mam kupowane od Scorpion Eyewear (ich sklep online – e-glasses.pl). Akurat wybrałem model Tonny, choć mają też inne całkiem fajne serie. Tonny są najbardziej pod mój styl, w tych szkłach się po prostu najlepiej i najpewniej czuję. Idealne okulary jak ktoś pracuje na jakimś wyższym stanowisku, ale niekoniecznie, są całkiem uniwersalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy doborze okularów najważniejsze jest aby dobrać je odpowiednio do swojej wady. Trzeba przebadać wzrok pod każdym kątem, aby jeszcze bardziej go nie popsuć. Wszystko załatwicie od razu w salonach Rozmus - dokładne i darmowe badania optometryczne, a dodatkowo ogromny wybór oprawek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zastrzeżeń do Oko Design i ich obsługi. Okulary zdają egzamin, radzą sobie na co dzień, soczewki faktycznie nie parują, dobrze odbijają światło słoneczne, wszystko tak jak miało być. Optyka można znaleźć na oko-design.com.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...