Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak nie płacić ZUS-owi, czyli firmę prowadzisz w Polsce, a zatrudniasz się za granicą

Utworzony przez kant, 18 grudnia 2009 r. o 12:24
Z legalnych sposobów na niepłacenie ZUS-u to ja ostatnio poznałem coś takiego jak zakładanie spółek z.o.o. Chodzi tu o to, że jako spółka nie płaci się ani złotówki zusowi. Jest tam pare zawirowań (uniknięcie podwójnego opodatkowania etc.), ale na plus jest też fakt, że z dochodowego trzeba się spowiadać tylko raz do roku. Miedzy innymi można poczytać o tym na zusplus.pl.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekoniecznie sposób optymalizacji ZUS zawsze trzeba dostosować do konkretnej sytuacji polecam lekturę https://obslugaprawna.pro/aktualnosci/optymalizacja-zus/jak-legalnie-nie-placic-zus-u/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejestracja firmy za granicą to naprawdę dobra opcja. N. Czechy - koszty są znacznie mniejsze. Do tego jest firma, Idoneo, któa zajmuje się wszytskimi formalnościami, więc nie musimy się na tym spejalnie znać i nie musimy mieć na to czasu - moim znadniem baaardzo sensowne rozwiązanie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
utorent napisał:
przedsieborcy = zlodzieje i nic wiecej. bedziesz zalowal czlowieku za kilkadziesiat lat ze ucieklas od zusu bo myslales ze przyoszczedzisz. sory ale bedziesz glodowal bo zapewne na ike tez nie odkladales
Wystarczy to co zaoszczędzone dobrze bezpodatkowo inwestować i KRUSY - ZUSY I NFZETY SĄ NAM ZBĘDNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam wyjechalem za granice i nie żaluję... i tak wiadomo ze kasa z zus po ilus tam latach to śmiech na sali.. polecam wszystkim poszukac pracy poza granicami np sprawdzcie spobie stronke  ******ogloszenia.informacje.co.uk/nottingham. znajdziecie tam sporo ofert pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszę przyznać, że jestem za***ony podejściem kilku osób. doceniam pomysły, chyba pokuszę się nawet osobiście o realizację kilku z nich. deb0308 - wart to czytać:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
optymalizacja składek zus załatwiłem w firmie ***wyoming.com.pl/ polecam osobą które chca zaoszczędzić pieniążki i mnie płacić za zus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ominięcie zus nie jest trudne, o wiele trudniej jest ominąć zus i mieć dalej ubezpieczenie zdrowotne: ******niepoddawajsie.pl/jak-nie-placic-zus/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze no nie trzeba wyjezdzac za granice zeby oszczedzic na zusie, tak jak vessw napisal, spolka zoo to jest bardzo dobre rozwiazanie, ja prowadze taka spolke, ksiegowosc sam prowadze online, jak jestes mikroprzedsiebiorca to nie ma nad czym sie zastanawiac. super to jest opisane na ***s://fakturomania.pl/ maja blog swoj i aplikacje, nie ma co kombinowac ze spolkami zagranicznymi itd bo us juz sie doczepia teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Berberis - działa super, niezawodnie, solidnie, nie sprawia problemów. Temat przerabialiśmy. Największe plusy? Niezawodność, fajne działanie rozwiązań, optymalizacja. Można powiedzieć, że wdrożenie tego w zasadzie wszystko nam odmieniło i teraz to przebiega w najlepszym porządku, ale wcale nie tak łatwo było o taki efekt. A jak u was? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie oświeciło ***s://***facebook.com/MalyZusiPodatki/ bo nawet by mi się opłacało żyć w innym kraju przez pół roku, a pół roku w Polsce. I tak wyjdzie taniej niż w kraju płacić ZUS. Chory klin podatkowy mamy. W mojej branży (wolne zawody) każdy już robi podobne analizy, szuka pomocy. Ludzie się przenoszą na potęgę, nawet z drobnymi rzeczami. Nic się na lepsze nie zmieni. Pokazuje to wyraźnie Nowy Ład, w którym zniszczą średnich już do końca.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...