Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak pizzerie walczą o klientów: Trzy pizze w cenie jednej

Utworzony przez pk, 4 lipca 2011 r. o 09:57
ale w Telepizzy są nie dobre, wiec nawet 5 w cenie 1 im nie pomoże... byłam raz i żałowałam ze pojechałam... więcej nie pójdę.. i z tego co wiem to nie tylko mi nie smakowała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie w Lublinie Pauza Pizza z Langiewicza wygrywa w cuglach, nie ma lepszej ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni zgadzam się z Panią wyżej. Tele Pizza robi pizze bardzo niesmaczną, więc raczej w tym kierunku powinni się zmieniać, a nie tworzyć superpromocje, na których tylko tracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już można zjeść, nie powiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telepizza ,szczególnie ta w Olimpie to kompletna porazka. Zdecydowanie odradzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza pizza z pizzerii Staropolska w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ostrzegam przed Pizzeria Nirvana. Przyjmują zamówienia..... i to już wszystko co mają do zrobienia. Kto by się przejmował, że jeszcze trzeba ją upiec i dostarczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście polecam "Express Bar" na granicznej, korzystam z tej pizzeri od kilku lat i jestem naprawde zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...