Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak płacić blikiem w terminalu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 listopada 2019 r. o 21:23 Powrót do artykułu
Bzdura. Poczytajcie sobie o lukach w systemie bezpieczeństwa i przekrętach związanych z Blikiem. Bezsensowna technologia i nikt poza Polską tego nie używa. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzanisz głupoty.  Jak ktoś jest idiotą i podaje wygenerowany kod nieznajomemu, i nie czyta komunikatu na telefonie to niech nie jęczy, że mu kasę z konta wyczyścili. To tak samo gdyby podać nieznajomemu wszystkie dane z karty kredytowej łącznie z kodem na odwrocie i dziwić się, że kasa na koncie się nie zgadza. Albo prościej. Zamknać mieszkanie, włożyć klucz pod wycieraczkę i wsadzić kartkę w drzwi - klucz pod wycieraczką a później się dziwić - jak to? okraddli mnie!!! Blik to bardzo fajna metoda płatności, przelewy na telefon to strzał w 10 a nawet w 100.  Ostatnio miałem sytuację, że na odległość zapłaciłem kurierowi za przesyłkę pobraniową. Zapłata poszła a paczka została doręczona do sąsiada.  Tego kartą bym nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...