Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak pojechać bez wizy do USA? Kilka ważnych informacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2019 r. o 20:26 Powrót do artykułu
Nie potrafię w sobie wykrzesać ochoty na wylot do Stanów,czy jestem jeszcze normalny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dziennikarzy, nikt nie wymaga okazania biletu powrotnego. Byłem w wakacje w USA, właśnie z ESTA (mam obywatelstwo innego kraju UE). Procedura jest prosta. Wchodzimy na stronę amerykańskiego urzędu celnego i wypełniamy elektroniczny wniosek. Trwa to ok. 15 minut. Podstawowe dane, dużo mniej niż przy wizie. Potem opłata 14 dolarów za pomocą systemu PayPal (tak najłatwiej i najszybciej). Gdy pieniądze wpłyną na konto dostajemy mejla, że nasz wniosek został zaakceptowany i komunikat Welcome to United States. Have a nice trip. ESTA jest ważna 2 lata. Musimy mieć paszport biometryczne. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość jesteś teraz obywatelem innego kraju UE! To naprawdę zmienia całe podejście do do Twojej osoby podczas procesu weryfikacji czy tu czy na miejscu w Cebulionostanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego Człowieka co napisał, że nie potrafi w sobie wykrzesać ochoty na wylot do Stanów mam pytanie czy to samo powiedziałby o wylocie do Rosji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten upadły kraj, kogo może jeszcze zachęcić do wyjazdu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiadam Zaciekawionemu,ależ oczywiście,Ruskie capy kompletnie mnie nie kręcą,lubie południe Europy,wiecej mi nie trzeba :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu zaliczy w USA 24 godziny i powrót.znając ich realia na 100 może 10 przejdzie urzędnika emigracyjnego.nawet wiza nie gwarantowała opuszczenia dworca lotniczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chce leciec do centrum żydo-masoństwa i największego bankstera świata? Pelikany żydopisowskie, czy folskdojcze peło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jest teraz lepiej niz w Ameryce, po co wyjezdzac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...