Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak poradzić sobie z zakazem handlu? Biedronka ma pomysł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2018 r. o 08:49 Powrót do artykułu
Pracowałem we Francji w Centrum Handlowym ( 35 km za stolicą regionu )Placili 100 Euro za niedzielę i miałem wolny poniedziałek. A w Polsce: Żabojad, Szkop czy Dżemojad płacił za niedzielę funta kłaków i doił pracujących u Niego Polaków ku uciesze klienteli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komentującego niżej. Mało ambitni, leniwi, a co za tym idzie niewykształceni Polacy sami się tam pchają upokarzać się w nędznej pracy za najgorsze pieniądze. Biorą coś, czego Niemiec by nigdy nie wziął i wystawiają sobie sami opinię, że zadowalają się ochłapami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście mam naa myśli tylko takich prymitywów, których każdy z nas zna. Wielkie panisko za granicą na zmywaku, bez wykształcenia, ambicji ani godności. Zwykle też wielki patriota zza granicy. Normalni, godni i honorowi Polacy mają ambicje i kształcą się tu i jakoà praca się dla nich znajduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super rozwiązanie a może biedronki i lidle postawią koło swoich sklepów baraki w których pracownicy będą pomieszkiwać i w każdym momencie będą dostępni dla pracodawcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Grecji w niedzielę wszystko jest pozamykane - nawet stacje benzynowe i nikt nie robi z tego powodu problemów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lidl nie ma takiego pomysłu, więc biedronka będzie jak zwykle wykorzystać pracowników. I właśnie dla takiego wyzysku bardzo dobrze że jest zakaz handlu, a praca w godzinach nocnych jest płatna więcej więc jak ten przepis biedronka obejdzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zakaz to ograniczenie moich praw i swobód obywatelskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś na zachodzie sklepy w niedzielę są pozamykane, no ale cebulaki będą mówić o braku swobody obywatelskiej bo'' so ełropejczykami ''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobre rozwiazanie, jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa; nie ma to jak o 3 rano kupic alpage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Marku Grecja jako przykład sądzę że inteligencja to nie jest twoja mocna strona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zakaz handlu a nie pracy więc w czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że zaczną sprzedawać benzynę albo dewocjonalia ;) Co za głupie prawo ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak omijają prawo w krajach starej UE wymienione sieci handlowe? A może nie omijają, bo to obciach w oczach rozwiniętych społeczeństw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIETNY POMYSŁ Z TYM ZAKAZEM HANDLU. POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że w niedzielę nikt nie powinien pracować. Elektrownie , gazownie,komunikacji itd, itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
jakoś na zachodzie sklepy w niedzielę są pozamykane, no ale cebulaki będą mówić o braku swobody obywatelskiej bo'' so ełropejczykami ''
 Jakoś na Zachodzie coraz częściej słychać głosy o wprowadzeniu handlu w niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczy się tylko zysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyzysk w tym kraju bedzie coraz większy jesli ludzie nie zaczną protestować prezesi zobaczą że eee przeciez oni nic nie mówią....... Niedługo beda premie za to że sie zamieszka na terenie zakładu pod warunkiem że będzie sie spało max 5 godzin :) Kto jest za ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zamiar ma znamiona zemsty na oddanych im pracownikach i Państwo powinno zareagować zdecydowanie i boleśnie ,aby tym z zarządu Biedronki na drugi raz nie przyszło coś podobnego do głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w poniedziałek jest potrzeba otwierania od 24-tej? Nie wiem. Ale według mnie - nie. Teraz też są dni wolne od handlu i jakoś w następny dzień sklep funkcjonuje normalnie. Natomiast widział bym widział przedłużone otwarcie w soboty przed takimi dniami. By - jak się komuś coś przypomni - mógł o np. 23-ciej jeszcze zrobić zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...