Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak postępować z człowiekiem wiecznie niezadowolonym

Utworzony przez trzeźwy, 23 stycznia 2010 r. o 14:28 Powrót do artykułu
gilka napisał:
Paczcie, patrzcie trafia Kobieta w tematy!! taka dyskusja. Znam dwie osoby ,które korzystały z jej usług psychologa.Są zadowolone,wyciągnęła dziewczynę z potężnego doła. Ja tego co ta Pani pisze nie odbieram jako porady, raczej jako zwykłe informacje psychologiczne. Próbę zainteresowania czytelnika takimi tematami.
Mam pytanie, czy Pani zna adres lub tel. do P. Marciniak, gdzie można się z nią spotkać w Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam dwa razy u tej pani - WSZTSTKO się sprawdziło, a minęło prawie 3 lata od ostatniej wizyty. Postawiła mnie na nogi, zaczełam inaczej mysleć. Prosze o telefon jesli ktoś ma, bo miałam tylko stacjonarny i gdzies przepadł, a czesem ją polecam znajomym.. :/ Czy dalej na Starym miescie przyjmuje ? Jesli ktos ma to będe wdzięczna. Z komentarzy widze, jak dużo jest w ludizach wrogosci, nienawiści i zazdrości chyba.... taki ten swiat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...