Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak skutecznie zarządzać finansami w przedsiębiorstwie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2019 r. o 14:12 Powrót do artykułu
Dobrze planować, nie przepłacać i mieć zawsze zabezpieczenie, nie wydawać wszystkiego. No i tez mądrze korzystać z dostępnych usług na rynku, bo mogą być bardzo przydatne-niektórych kwestii jak np niewypłacalny kontrahent do końca przewidzieć nie możemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 o jakich usługach mówisz? czsem nie da się uniknąć zatorów finansowych w firmie, szczególnie startującej na rynku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, właśnie na zatory bardzo dobrze sprawdzi się chociażby faktoring, zwłaszcza, że można z nigo korzystać od 1go dnia funkcjonowania firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, właśnie na zatory bardzo dobrze sprawdzi się chociażby faktoring, zwłaszcza, że można z nigo korzystać od 1go dnia funkcjonowania firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko firm aktualnie jest mnóstwo.. sama szukam jakiegoś rozwiązania i rozkładam ręce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już tutaj trzeba uważnie poczytać i posprawdzać...nie zaszkodzi podpytać znajomych, bo faktoring się zrobił coraz popularniejszy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt z moich znajomych nie posiada, więc szukam na forach opinii..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może poumawiaj się na spotkania z doradcami? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ele dokładnie polecam to co Karol...poczytać ogólne opinie i umówić się bezpośrednio z doradcą, bo wtedy najłatwiej o dobranie oferty do potrzeb i wybadanie, czy się dogadujecie i jakie jest podejście. U mnie kilku znajomych korzysta z idea money i są z nich zaodoleni, więc możesz sobie sprawdzić akurat czy Tobie też podpasują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba tak zrobię.. jakieś firmy do polecenia? żeby w ciemno nie chodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ele u mnie znajomy korzysta z Idea money, możesz sprawdzić czy coś w ich ofercie Ci odpowiada i pogadać z doradcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, a możesz go podpytać jak u nich z doradcami? chciałabym uzyskać fachową poradę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ele nie mial żadnych problemów z doradcami- klarownie tłumaczyli warunki i też nie ma problemu z kontaktem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem najlepszym sposobem zeby się przekonać jest popytanie wśród znajomych, bo wiele osob z faktoringu korzysta, a najlepiej obgadanie spraw bezpośrednio z firmą, tj przedstawicielem, ktory jednak najlepiej będzie wiedział czy mogą nam pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy faktoring na pewno jest taki prosty jak wszyscy mówią? wiem że coraz więcej osób się decyduje alejak jest rzeczywiście? bez załatwiania formalności godzinami? pomagają naprawdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za info, zadzwonię i zobaczę. A co do łatwości.. z pewnością prostsze niż kredyt którego nie udało mi się ogarnąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostszy bo nie czeka się tak długo na decyzję? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Erro prostszy bo nie trzeba mieć zbudowanej zdolności kredytowej i można korzystac właściwie od początku funkcjonowania firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie.. masz mniej obostrzeń i formalności, mniej warunków musisz spełnić żeby móc korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy każdy może liczyć na fakroting? są jakieś ograniczenie względem branży np? ja działam w logistyce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...