Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak skutecznie zarządzać finansami w przedsiębiorstwie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2019 r. o 14:12 Powrót do artykułu
@Erro- nie, każdy może, tylko nie u każdego może się sprawdzić- warto przedyskutować sytuację i potrzeby z doradcą i sprawdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, masz problemy w firmie to spróbuj, ja właśnie jestem na etapie decyzji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt że transport i budowlanka korzysta chyba najczęściej, ale nie ma to większego znaczenia, faktoring jest właściwie dla każdego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki za wszstkie podpowiedzi, dużo łatwiej mi teraz coś wybrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i na co padł Twój wybór? masz już ofertę wybraną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam jakiś swój pomysł, ale poczelkam co mi w idea money doradzą, bo oni powinni wiedzieć najlepiej, co mi się sprawdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno coś Ci przygotują, bez obaw. Daj znac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już się widziałam z doradcą, powiedziałam jaka jest sytuacja, usłyszałam ofertę i propozycję i myślę, że pójdzie ok. Zastanawiam sie jeszcze chwilę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy artykuł! Nasza firma używa systemu crm, aby odpowiednio zarządzać finansami. Aktualnie korzystamy z oprogramowania Firmao ( firmao.pl/oferty ). System sprawuje się całkiem dobrze, znacznie on ułatwia nam codzienną pracę. Mamy kontrolę nad organizacją całej firmy. Dostępny jest aktualnie darmowy okres testowy systemu, warto sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...