Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak uniknąć niepożądanej ciąży

Utworzony przez Gość, 14 czerwca 2008 r. o 12:17 Powrót do artykułu
Nie Semoden a Femoden. Prawdą jest, ze hormonalne metody antykoncepcji są najskuteczniejsze. Ponadto kobieta jest pod stałą kontrolą lekarza. Metoda ta jest odwracalna i w każdej chwili po zaprzestaniu zdrowa kobieta moze zajść w ciążę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZAPOBIEC CIĄŻY-NAJLEPIEJ NIE RUCHAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy założyć mocher i zawołać księdza Pokrywkę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plastry sa po prostu swietne! Nie musze o nich codziennie pamietac, przykleje raz na tydzien i mam spokój A cenowo teraz tez juz tak bardzo nie odbiegają od pigułek. A w aptekach DOZ maja teraz duze znizki, kupowalam Evre sporo taniej u siebie w Żarach na Domańskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny wyczerpujący artykuł, dobrze że podane są ceny tabletek i plastrów. Ja niestety nie mogę stować hormonów, więc jadę na Cycloteście - metoda termiczna (naturalna) na początku się obawiałam, ale obecnie jestem w 100% zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niby hormony są najskuteczniejsze, ale jednocześnie mają efekty uboczne. Dla osób chcących żyć w naturalnie najlepszy będzie npr...odbiega teraz od starodawnego kalendarzyka. Dobrym przykładem tego jest ten komputer cyklu o którym pisze beskid
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rwetes napisał:
JAK ZAPOBIEC CIĄŻY-NAJLEPIEJ NIE RUCHAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rabe zalecił Salci pić oranżadę,gdy zapytała przed czy po, odpowiedział - zamiast ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szu napisał:
Wystarczy założyć mocher i zawołać księdza Pokrywkę!!!!
Mówisz o watykańskiej ruletce, do stresu prowadzi takowa i nie ma żadnej gwarancji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla 100% pewności dobre są testery owulacyjne. Oprócz prezerwatyw. Ja używam afrodyty i wiem jakie zabezpieczenie dobrać w zależności czy mam dni płodne czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mówisz o metodzie FAM. Ile czasu stosujesz tę metodę, że uważasz, źe jest skuteczna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od roku więc polecam myślę, ze to wystarczająco długo by mówić o skuteczności Afrodyta rządzi ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już mówicie o urządzniach wspomagających npr, to ja polecam komputer cyklu. Ja używam akurat cyclotestu. Metoda objawowo-termiczna ma skuteczność podobną do tabletek. U mnie się sprawdza póki co w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyclo progynova nie jest lekiem antykoncepcyjnym piszę nawet na ulotce i nie hamuje ona owulacji. Nie wiem kto pisał ten artykuł ale musi się jeszcze poduczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...