Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak walczyć z wypadaniem włosów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 sierpnia 2019 r. o 11:49 Powrót do artykułu
Mam dopiero 24 lata, a włosy już mi wypadają. Zrobiłam badania, brakuje mi witaminy D, teraz codziennie kapsułki łykam. Włosy pielęgnuje szamponem i odżywką kaminomoto, już mniej ich zostaje na szczotce. Oby niedługo całkowicie przestły wypadać. Nie chce peruki nosić czy przeszczepu robić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze swej strony polecam uzupełnić codzienną dietę sokami wg. porad terapiasokami.pl/skora-wlosy-paznokcie-soki. Dzięki takim sokom szczególnie warzywnym poprawi się zdrowie i uroda (włosy, cera, paznokcie). Na wygląd jak mówią trzeba zapracować. Nie bez znaczenia jest też stan emocjonalny, bo stres zabija wszystko. Myślę, że takie soki złagodzą objawy choroby, a nawet wyleczą. Dobrze jest też zrobić sobie kurację drożdżami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...