Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak wybrać tani internet w Lublinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2018 r. o 07:42 Powrót do artykułu
Z tego co wiem to najtańszy jest Aero2, bo jest za darmo ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej to maja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@pol no pewka. z resztą nie tylko to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabe porównanie. Jaki upload? jakie pingi? Marketingowy bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też wystarcza 30gb LTE mobilnego w aero2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
mi też wystarcza 30gb LTE mobilnego w aero2
 Jeśli chodzi o zasięg to jak jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest, ale 30 zł to też jak za darmo a masz 30 gb szybkiego neta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapusta napisał:
undefined napisał:
mi też wystarcza 30gb LTE mobilnego w aero2
Jeśli chodzi o zasięg to jak jest?
 zasięg jest plusa chyba więc spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam internet w Enterpolu i jestem w 100 % zadowolony. Dostałem najlepszą z możliwych propozycji. Teraz mają promocję 100 Mb/s za 49 zł. Centrum Zgłoszeniowe działa 24/7. Ja jestem z Czechowa, więc dla mnie dodatkowy plus to to, że mają biuro na Braci Wieniawskich. W razie czego oczywiście można sobie dobrać tv albo telefon. Poleciłem internet też mojemu znajomemu i za to mam miesiąc za 1 pln. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Netia wymaga zgód marketingowych jest w błąd w tym tekście reklamowym do tego wymaga zatwierdzenia umowy na telefon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam za 50 zł 100 gb + 200 gb w nocy . uważmam że przejście do novum był słuszny pomysł. zdecydowałam sie po przeczytaniu tego artykułu ***twojetrzygrosze.blox.pl/2018/01/internet-mobilny-z-novum-numer-jeden-w-2017-r-w.html no i do tego umowa jest bezterminowa więc polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korzystam z novum, ma zasięg plusa i jest ok. polecam ***mobilegate.blox.pl/2018/01/ranking-abonamentow-ponizej-30-zlotych-novum-tele.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Ci polecę internet mobilny w Play, bardzo dobrze się spisuje, nie jest drogi, prędkości mają jedne z najwyższych (śmiga LTE aż miło) więc zdecydowanie warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź w porównywarce PanWybierak, które ofert są dostępne pod twoim adresem – na pewno nie wszystkie. Chodzi o światłowód, tak? Dostęp do nich jest ograniczony, ale są np. oferty, gdzie masz umowę na 9 miesięcy – taka opcja bardziej pod studentów. Są też umowy bez zobowiązań. Ale nie ma się co podniecać – sprawdźcie, z czego w ogóle możecie skorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do skorzystania z aktualnej oferty internetu od upc 150mb/s tylko za 39,99 pln miesięcznie. Zapraszam 694401999
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Multimedia internet 120M jest za 39zl a 300M 49zl, dzwoniąc do przedstawiciela zyskujesz 6mcy bez opłat! Zadzwoń lub napisz sms pod nr 661297770.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...