Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA ZAKUPACH KOSMETYKÓW

Utworzony przez Annama, 1 grudnia 2020 r. o 12:18 Powrót do artykułu
ja nie oszczędzam. Mam swoja Tołpę Hoistic od niedawna, która nie uczula i nie zamierzam na tym oszczędzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież te kosmetyki z tołpy są okropne. składy mają bardzo średnie a lubią zapychać i robią mi więcej złego niż dobrego. nie wiem czy jest oszczędzać na tym co ma ci pomagać. nie wiem.. sama wolę wydać kasę na np. mój krem na cienie pod oczami i wiedzieć, ze jest to bezpieczne i nie podrażni mi spojówek mój lusime niż brać coś średniego co jest wątpliwej jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak działa, to najwazniejsze. Dla każdego coś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie naturalnym kosmetykę na młodość są witaminy zawarte w sokach, które piję wg. zaleceń ***s://blog.terapiasokami.pl/zdrowie/odmladzanie/. Takie soki poprawiły mi kondycję skóry i włosów. Wysypiam się, w wolnych chwilach spędzam aktywnie czas na świeżym powietrzu. Kremy używam sporadycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...