Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zapuścić zdrowe, gęste włosy? - moje opinie o Look Up.

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2018 r. o 10:11 Powrót do artykułu
te tabletki maja dużo skrzypu polnego i biotyny. Mam je i działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie w ogóle z wypadaniem które się pojawiło nie mogłam sobie poradzić ale zadziałałam dwutorowo, z jednej strony te tabletki brałam, a z drugiej jeszcze z dermastic plastry- faktycznie włosy zyskały na sile, a baby hair wysyp bardzo pozytywnie mnie za***ył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze miałam krótkie włosy dopiero od jakiegoś czasu zapuszczam i na gęstość nie narzekam. Nawet malując je dość często. Fryzjerka, do której chodzą ma u siebie w salonie farby revlona z hologramem. Amoniaku nie ma to lepiej dla włosów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosmetyki potrafią być zbawienne jeśli chodzi o włosy :) ja korzystam z plastrów Dermastic, pomagają mi z problemem wypadających włosów i widzę super efekty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm, do tej pory stosowałam tylko kosmetyki na cerę, ale tabletki wydają się też dobrym pomysłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie wystarczył szampon powiększający objętość włosów od HB i docelowo te efekty były naprawdę spoko. Wszystko zrobiłam przez pewien czas, ale od mycia do mycia wyglądało to coraz lepiej. Po prostu - włosy potrzebują mieć dłużej do czynienia z konkretną jakością - wtedy wszystko powinno wyglądać dużo lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też stosuję biotynę w tabletkach, ale jako lek biotebal. Jest w dobrej cenie, dostępny w aptece i działa :) najpierw widziałam efekty u mojej siostry i mamy, teraz widzę po sobie, włosy przestały wypadać i rośnie sporo małych baby hair.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie ja coś ostatnio słyszałam i to nie od byle kogo, tylko od samej trycholog, że sama biotyna to za mało, jeśli chodzi o wzmocnienie włosów i duża dawka niewiele daje, dlatego lepiej postawić na jakieś kompleksowe wzmacnianie. Jak to w końcu jest? Co o tym myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poza braniem witamin postanowiłam skorzystać z pomocy trychologa. Jestem bardzo zadowolona, zlecił mi serię zabiegów i bardzo mi pomogło! Na wizycie trychologicznej byłam w Laser Delux w Gdańsku  ***s://***laserdelux.pl/gdansk/trychologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też stosuję biotynę w tabletkach, ale jako lek biotebal. Jest w dobrej cenie, dostępny w aptece i działa :) najpierw widziałam efekty u mojej siostry i mamy, teraz widzę po sobie, włosy przestały wypadać i rośnie sporo małych baby hair.
Myślę, że biotyna ma fajne działanie ale połączone z czymś jeszcze, ja brałam vitapil mama po porodzie i tam oprócz biotyny był krzem, kwas foliowy, cynk i kilkanaście innych składników tak to było skomponowane że podziałało i włosy mam gęste, nie musiałam radykalnie scinać po ciąży a dużo moich koleżanek tak robiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z bardzo dobrej jakości produktów to na pewno - ***s://***fryzomania.pl/category/kosmetyki-nioxin A generalnie to pamiętajcie o jakości. Jeśli będzie ona byle jaka, to żadnych zmian nie uzyskacie. No i z tych produktów trzeba korzystać systematycznie, a nie raz na ruski rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również jestem zdania, że Biotebal będzie dobrym rozwiązaniem dla zniszczonych włosów. Nie będziecie musiały wydawać majątku u fryzjerki i robić sobie drogich zabiegów. Tabletki w zupełności wystarczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajcie namiary - fryzomania.pl/blog/dieta-na-wlosy-co-jesc-by-rosly-piekne-i-zdrowe.html Pewnie, że wszystko jest do ogarnięcia, ale to musi wymagać odpowiedniego podejścia. Jest systematyczność, jest dobra dieta, to też wówczas mogą być widoczne efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na włosy i nie tylko polecam pić soki warzywne zwłaszcza z rzeżuchy, buraka, cebuli wg. porad terapiasokami.pl/skora-wlosy-paznokcie-soki. Mi dzięki sokom znacznie poprawiła się kondycja włosów, skóry i paznokci. Mam też więcej energii i w ogóle lepiej się czuję. Taki sok wyciskam w wyciskarce i do smaku dodaję owoce lub zioła. Kuracja drożdżowa też jest dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny suplement o szerokim składzie. Włosy mocniejsze, paznokcie już nie pękają także na pewno skorzystam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grinday Look Up działa bardzo fajnie, widać po kilku tygodniach duże zmiany w przypadku włosów ich grubości, blasku i też paznokciach które już się nie łamią i są twarde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze Look up ma naturalny sklad, bo super wplywa na stan wlosow. W koncu sie nie lamią, odzyskały blask i trwałosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno działa dobra dieta, ale właśnie wsparciem może okazać się suplement look up który sama stosuję. Zestawienie składników nie pozostawia zastrzezen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...