Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zaśpiewać sto lat, kiedy obok dom pogrzebowy?

Utworzony przez marcin, 11 września 2012 r. o 22:27
sto lat to h...j ,gorzka wódka to jest coś!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie siej paniki! Mieszkam obok domu pogrzebowego i konduktu żałobników nie widziałem. Widać tylko samochody pogrzebowe i tyle. Ludzie koło cmentarzy mieszkają i raczej nie ograniczają swojej wolności tym sąsiedztwem. Na pustyni zamieszkaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie odkupie działkę i dom. Przynajmniej sąsiedzi nie będą mi szurać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie odkupie działkę i dom. Przynajmniej sąsiedzi nie będą mi szurać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to oni mają problem jak przejsć koło ludzi śpiweających STO LAT. Wy byliście tu pierwsi. Scpiwajcie sto lat codziennie i się nie stresujcie i nie róbcie paniki..... STO LAT STO LAT......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym celowo w samych gaciach i z flaszką na podwórko wychodził, puszczając na full z otwartego okna behemota albo arkę satana. Wolność Tomku w swoim domku. Myślisz że właściciel choć przez chwilę pomyslał o Tobie zakładając tam dom pogrzebowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że będzie stał Dom pogrzebowy to nie znaczy, że nie można cieszyć się chwilami takimi jak w tym przypadku śpiewanie "STO LAT..." osobom obchodzącym jakieś jubileusze. Jeśli jest taka możliwość to cieszmy się z życia. Ci co odeszli też są szczęśliwi. I na pewno nie mieli by nic przeciwko temu by zaprzestać śpiewania tej przyśpiewki. Wręcz sami by się dołączyli. Kto wie może Oni też śpiewają razem z innymi. Nigdzie nie jest napisane i zabronione, że nie można świętować obok Domu pogrzebowego. A co do wywieszania prania. To wątpie żeby jakąkolwiek osobę idącą w kondukcie interesował widok kobiety rozwieszającej pranie. Co najwyżej kobieta przepasie się czarną wstążką. Lepiej w tym dniu nie zabijać świniaka gdyż jęki i piski powstające podczas uboju i wydobywające się z owego zwięrzęcia mogą doprowadzić do lekkiego zdenerwowania osób przebywających na pogrzebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
Chętnie odkupie działkę i dom. Przynajmniej sąsiedzi nie będą mi szurać.
a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...