Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zostać miliarderem? Radzi najbogatsza kobieta na świecie

Utworzony przez A, 3 września 2012 r. o 15:53
18mld dolarów - wspaniale. Wygląd tez wspaniały. Buhahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy byłaby taka mądra jaby nie odziedziczyła majątku. Wydaj mie się że większość ludzi którzymięli by na kocie 1milion $ wiedziała by jak to zinwestować i pomnożyc i dla tgo jej też było łatwo stać się bogatą. Bo np. jaby przyszło jej zaczynać o zera, wziąć kredyt itp to różnie mogłoby być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem najbogatszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od zera w Polsce Hahaha Powodzenia W tym kraju to chyba tylko złodziej może zacząć od zera i się dorobić Niech przyjedzie do Polski i spróbuje sił... za 1000zł na umowie zleceniu Wtedy niech książkę napisze Ale chyba poradnik "jak popełnić samobójstwo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
ja jestem najbogatszy
POdaj adres konfidencie,a zrobię cię biednym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce tez mozna - np taki posel Jan Bury z PSL albo ktorykolwiek biskup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, mając 1 milion nie ma problemu zrobić tego większe pieniądze, nawet największy żul w polsce nie dałby rady go przepić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze jej rozum odebrały,gdyż spadek był nie mały,a jej słowa o ciężkiej pracy to dyrdymały i oto chodzi,żeby ludzie dużo pracowali i jej majątek pomnażały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...