Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zostać rolnikiem ekologicznym. Porady eksperta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 sierpnia 2016 r. o 10:33 Powrót do artykułu
Jak to wyglada naprawdę? Zastanawiam się nad przejściem na tego rodzaju rolnictwo i chciałbym wiedzieć czy to faktycznie się opłaca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zajmuje się rolnictwem ekologicznym i uważam, że jest to dobry pomysł na zarobienie dobrych pieniędzy. w moim gospodarstwie stawiam na uprawę warzyw. niestety jakiś czas temu moje rośliny miały problem z opuchlakami. bałem się już, ze tegoroczne zbiory w ogóle się nie odbędą bo wcześniej moje warzywa zostaną zniszczone. moja żona zaczęła dość intensywnie szukać metod zwalczania opuchlaków. w końcu znalazła ***koppert.info.pl. kupiliśmy tam nicienie. to uratowało moje uprawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...