Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki hotel nad morzem

Utworzony przez cassd, 14 stycznia 2020 r. o 15:02
Znacie w Mi ędzywodziu jakiś godny polecenia hotel? Chodzi o wyjazd dla dw óch osób, najlepiej blisko pla ży, standard też dobrze jeśli będzie na odpowiednim poziomie, na miejscu wyżywienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wybra łem się ze znajomymi do Międzywodzia i zaproponowali ośrodek Gryf - ***gryfmiedzywodzie.pl . Chyba b ędziemy tam z żoną wracać, bo faktycznie wszystko było super, wieczorami taneczne zabawy, na miejscu basen, masaże, wszystko blisko plaży. Standard jak w hotelu a ceny na dobrym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja co roku wyjeżdzam całą rodziną z dziećmi nad morze do Lazurowego Brzegu w Mielenku. To cicha okolica, a to dla mnie najważniejsze! Polecam właśnie taki domek, na pewno będziesz zadowolony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...