Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na święta

Utworzony przez angelo, 1 października 2012 r. o 18:12
Wiem, że w tworzeniu koszy upominkowych na każdą okazję specjalizuje się w sklep allewino.pl. Mam bardzo dobry kontakt z właścicielem. Masz w koszu, np. wino lub inny dobry alkohol, sporo oryginalnych słodyczy, przekąski, specjały staropolskie i wiele innych bardzo nietypowych, lecz smacznych rzeczy. Ja takie kosze upominkowe najczęściej kupuję, bo nie musi się człowiek martwić, co da na prezent bliskim lub dalszym znajomym. Poza tym bardzo fajnie pakują alkohol. Opakowanie można spokojnie wykorzystać do drobnej aranżacji wnętrza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo może telefon? Na przykład taki Telefunken Foxtrot, to całkiem nowy model, elegancki nie drogi (jedyne 299 zł). Ekran 5 cali, system Android, niezłe parametry. Co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może coś z rzeczy do pielęgmacji? Ja siostrze kupię dobry depilator, pewnie Panasonic bo sama taki mam i lubię. Myślę, że taki praktyczny prezent bardzo sie moze przydać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jednak polecam bardziej klasyczny a zarazem bardzo oryginalny prezent: książkę. Dlaczego oryginalny? Bo można kupić naprawdę książkę dopasowaną do zainteresowań, a nie te empikowe... Polecam księgarnię ksiazkowemotyle.pl, bardzo ciekawe pozycje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezenty świąteczne dobierajcie pod daną osobę - budżet nie musi być wysoki. Popatrzcie np. na Prezent Marzeń, co można kupić w budżecie na poziomie 100 zł. Kto powiedział, że wypasiony prezent musi kosztować? Można kupić coś niesamowitego za małe pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja moge polecic tylko wyjątkowy pomysł na prezent dla dzieci jakim jest presonalizowany, oryginalny list od Św. mikołaja który można przygotować za pomocą intuicyjnego kreatora od elfi na ******listymikolaja.pl/. jest tam także możliwość przygotownia filmu. wystarczy dodać imię dziecka, zdjęcia i dowolny tekst. wyjątkowa świąteczna niespodzianka gotowa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam sprawdzony sklep z niskimi cenami bielizny. ******ibieliznasklep.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się zgadzam. Po prostu jakieś sensowne pakiety prezentowe i wtedy można ustrzelić zdecydowanie dobre okazje, ale to oczywiście kwestia taka, jakie budżet i oczekiwania posiadacie. Mówi Wam coś Prezent Marzeń? Ten cały portal? Tam właśnie macie w zasadzie wszystko co można wymyślić i dokładnie taki kierunek wszystkim radzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezent to zalezy dla kogo. kazdy lubi cos innego, jeden doceni jakis swiateczny gadzet, drugi woli cos praktycznego. trzeba sie dobrze zastanowic co kupic, bo szkoda przeciez kupic cos co zostanie wrzucone gdzies gleboko do szafy. ja mam co roku problem z prezentem dla mojego faceta. w tym roku zrobilam maly wywiad i stwierdzilam,ze kupie mu cos w sklepie z jego ulubionymi ciuchami. skoro ma juz pare ciuchow tej marki i jest z nich zadowolony to koszula ***thehiveclothing.eu/pl/kurtki/168-overshirt-jacket-in-washed-blue.html tez mu sie sposoba. mysle, ze jak wiecie w czym kto chodzi to odziez to dosc przyjemny i latwy do kupienia prezent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym roku kupuje power bank. Mój chłopak wiecznie narzeka na niepraktyczne prezenty to tym razem kupuje mu coś praktycznego. Znalazłam fajne na epowerbank.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla faceta to np. prezent w takich klimatach - ***s://prezentmarzen.com/jazda-off-road-4x4/ oczywiście każdy może mieć swoje oczekiwania, ale jakoś trudno oczekiwać, że znajdziecie w takim budżecie coś ciekawszego. co tutaj dużo mówić. prezent robi zdecydowanie ogromną różnicę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja swojemu mężowi kupiłam zegarek na ***s://minuta.pl/ ciągle tam jakieś promocje mają, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dla swojego chłopaka ostatnio znalazłam na blogu koszulki które bardzo mi się spodobały. 
******takeitizi.pl/koszulki-nadrukiem-pomysl-spersonalizowany-prezent/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś sensowne pakiety z Prezent Marzeń - na spokojnie dopasujecie coś fajnego pod siebie.  Zawsze pozostaje kwestia taka, ile macie do wydania, jakie są wasze oczekiwania, ale ogólnie super prezent nie musi wymagać wydania wielkiej kasy. Nawet do 100 zł znajdziecie jazdę fajną furą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez Empik Foto można zamówić poduszki ze zdjęciem i to jest moim zdaniem trafiony prezent. Oczywiście kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ile chcecie wydać, jakie poduszki są wam po prostu potrzebne, ale na spokojnie raczej sobie poradzicie. W zasadzie jedyna decyzja to dopasowanie zdjęcia i to wszystko. Później odbieracie ją bez płacenia za przesyłkę z Empik Foto i po zabiegu ;-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myślicie o takiej bransoletce dla cioci? ***s://meikapearls.pl/strona-glowna/37-111-bransoletka-z-perlami-i-kokarda-take-a-bow.html#/30-wersja-zloto Zastanawiam się czy ta wstążka pasuje.. ale ona w sumie jest taka kobieca bardzo i w jej stylu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikołaj już pomału się zbliża, niedługo będziemy myśleć też i upominkach pod choinkę, więc temat na czasie. Budżet na takie wydatki mam dość skromny, ale zawsze coś trzeba przygotować. Mama i siostra na pewno dostaną kosmetyki. Fajne zestawy po dobrej cenie można kupić w sklepie ***s://sklep.barwa.com.pl/ więc za chwilę złożę zamówienie. Do nich dołożę jeszcze po książce. A nad prezentem dla męża jeszcze muszę pomyśleć. Z pewnością będzie to coś z jego zainteresowań, czyli coś z motoryzacji. Muszę tylko poszperać w Internecie, bo jak na razie nie mam żadnego pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na święta to sie cała rdodzinka zjedzie i trzeba każdemu coś dac . koncepcje na prezenty mam tylko nie wiem co cioci kupić... chyba pójdę za radą koleżnki i zamówię jej kosz słodyczy z poczty kwiatowej. Tam widziałam w zestawach jest i herbata i kawa to powinna sie ucieszyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znalazłam coś takiego ***makemap.me Co sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie tutaj - ***s://virtualo.pl/zaczytana-gwiazdka/ Dali mnóstwo promocji na ebooki, więc można naprawdę ustrzelić fajne tytuły. A jeśli nie wiecie, jak tytuły, to dajcie voucher - niech sami wybiorą. Moim zdaniem to zdecydowanie bezpieczniejszy prezent, a co wy o tym myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...