Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaki zespół na wesele w Lublinie?

Utworzony przez ninka77, 19 czerwca 2013 r. o 16:02
Polecam zespół Efez z Tarnogrodu koło Lublina. Super Muzyka i prowadzenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Inko jest Mega zespołęm. Fajni weseli ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całego serca z zespołów lubelskich mogę polecić zespół Efez grali na weselu moje córki i było całkiem fajnie. Bardzo kulturalni i uprzejmi ludzie, którzy znają się na swojej profesji. Mają spore doświadczenie sceniczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcecie mieć fajne, żywiołowe wesele, to koniecnie skontaktujcie się z zespołem Inko. To weseli młodi ludzie, którzy doskonale zadbają o oprawę weselną. Młodzi górą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U siostry grała kapela z Lublina, bodajże Fiesta i było naprawdę ciekawie. Saksofon, piękne wokale i świetne prowadzenie całej imprezy. Warto posłuchać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem wielbicielem gry i śpiewu zespołu Efez a z prowadzeniem zabaw na weselu też dają radę więc zachęcam do rezerwacji terminów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inko to  fajny zes[pół naprawdę mogę polecić ,współprace z tym zespolem impreza na pewno będzie udana. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inko to  fajny zes[pół naprawdę mogę polecić ,współprace z tym zespolem impreza na pewno będzie udana.
 W 100% ntach prawdę piszesz! Zespół rewelacyjny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesujące kawałki i muzykę prezentuje Fiesta z Lublina.Ostatnio na weselu znajomych pokazali się od świetnej strony i wszyscy genialnie się bawili do białego rana. Polecam jak coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ze wszystkich zespołów, które wybierałam na własne wesele najlepszy okazał się rzeczywiście wspomniany wcześniej Efez. Wspaniałe głosy, istrumenty i współpraca. Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół Efez ma świetną wokalistkę, dla której nie ma utworu  nie do zaśpiewania. Bardzo fajny głosik, który zachęca do słuchania i zabawy. Osobiście mogę słuchać i bawić się przy tym zespole godzinami. Moi faworyci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół Fiesta to opcja godna polecenia, miałem okazję bawić się z nimi już na kilku imprezach i za każdym razem było extra. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam EFEZ wszystkie namiary i kontakt na ich stronie facebook. Podaję link poniżej. ***s://***facebook.com/pg/zespolefez/community/?ref=page_internal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, hak chcecie mieć porządne wesele a nie takie podrzędne, to zatrudnijcie zespółEfez, który da Wam moc satysfakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie najbardziej podobał sie zespół Efez. Dwa wesela przetańczyłam gdzie grali. Gościom bardzo sie podobało. mało osób siedziało przy stołach za to parkiet był pełen tańczących i świetnie bawiących się ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaję namiar na super klasy zespół. Ich covery często lepiej brzmią niż orginały. Podaję tel. 722 364 842
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy zespół jaki można wybrać to Rose Band, spełnili wszystkie nasze oczekiwania w 100%. Goście byli zachwyceni prowadzeniem wesela, pełen profesjonalizm ze strony Marcina. Dzięki Rose Band wesele było wymarzone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalny zespół na wesele z muzyką na żywo ***s://freshliveband.pl , który z czystym sumieniem polecam, bo raz, że chwalą się wieloma nagraniami i można na spokojnie posłuchać. Nie mają zniekształconych występów, nie stosują dziwacznych podkładów, tylko grają i się też tym po części bawią. Widać, że pasjonaci i robią to od wielu, wielu lat. A to jest ciężki rynek. Wiele zespołów się rozpada, nie ma zgrania. U nich działa na tip top.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzykę na wesele może zapewniać Grupa Muzyczna M&M . Gra na żywo i śpiewanie na żywo, jeśli ten element jest dla kogoś kluczowy to ewentualny kontakt z nimi pozwoli na to, by dogadać zakres współpracy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...