Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jan Karski o(d)lany w Krakowie

Utworzony 27 stycznia 2016 r. o 18:57 Powrót do artykułu
mając takie życiorysy ,gotowe na super film sensacyjny durne polaczki tłuką głupie seriale za kolosalne pieniądze ,kto głupich zrozumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie.... W Krakowie przy ławeczce wzięła głos pani  Juńczyk-Ziomecka (o ile dobrze zapamiętałem),          że takie COŚ  powinno mieć... KAŻDE  MIASTO W POLSCE. Czujecie bluesa? Jeszcze sobie pojeździmy i poustawiamy. Jest patent na zajęcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Doktor! Daje Pani lekcję honoru i godności! SZACUN od całej klasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu woła o pomstę do nieba! Jeśli "mądremu" redaktorowi wydaje się to błyskotliwym to mam co do tego duże wątpliwości! Jeśli chodzi o skonfrontowanie treści artykułu z wypowiedzą pani z rodziny to wynika jasno, że to nie Jana Karskiego olano tylko jego wolę! Tak trudno dostrzec różnicę?! Czekam na refleksję i poprawienie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za farmazon??? Gościu co robiłeś w szkole na lekcjach polskiego? Kumasz co to: metafora, skrót myślowy? Parabola znaczeniowa? Gratuluję tytułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprawdę jest czas siania i zbierania. Skoro Pan Wzsechmogący cię opuścił panie  Majchrowski prezydencie krakowski, zezwalając, abyś taki koszmar wpuścił do miasta, a Rodzinę Bohatera poniżył, zbierzesz owoc nasienia swego w ludzkiej pamięci i - da Bóg - przy kolejnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za farmazon??? Gościu co robiłeś w szkole na lekcjach polskiego? Kumasz co to: metafora, skrót myślowy? Parabola znaczeniowa? Gratuluję tytułu.
Farmazon to ty masz pewnie na drugie! Tak się składa,że w tej szkole na lekcjach polskiego uczę i wiem czym jest metafora i co tam sobie chcesz.. Tak jak napisałem obawiałem się, że pod przykrywką błyskotliwości ktoś popełnia duży nietakt! Po pierwsze, nikt nie o(d)lał Jana Karskiego tylko jego wolę. Po drugie, Jan Karski jest na tyle znaczącą postacią, że używanie tego typu "metafor, skrótów myślowych, parabol znaczeniowych)*( niepotrzebne skreślić) jest po prostu nie na miejscu. Jak brzmi o(d)lano Jana Pawła II, Józefa Piłsudskiego...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet ma problem z głową. Jeżeli Bohater Narodowy umrze za granicą i postanowi, że chce spocząć w Polsce, a jakieś wuje do tego nie dopuszczą, to oni poniżą tylko Jego wolę, kochając Go w tym samym czasie do szaleństwa??? Co za Bredzisław. Uczyć to on może... na szkole, a nie w szkole. I nie polskiego, tylko po polskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzi przerażanie procedura stawiania tych koszmarów-ławeczek. Okazuje się, że to nie podlega żadnej procedurze samorządowej. Mieszkańcy (poprzez swych radnych) nie decydują o niczym. Decyzję podejmuje urzędnik, bo to... nie pomnik, a dekoracja małej architektury. Krasnal ogrodowy po prostu. Naprawdę ta grupa utrwalaczy ławeczkowych nieźle kombinuje omijając głos opinii publicznej i samorządu. Ale ma też sprzyjający klimat w urzędach miejskich. Może pora to zatrzymać na drodze prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu je stawiacie? Sobie samym? - pyta bratanica Karskiego.   Odpowiedź brzmi:   Tak jest! Sobie samym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami się powinni odlać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...