Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I brak komentarzy? Jakaś pandemia, czy co? Wszyscy pod respiratorami? Co do Jarosława Kaczyńskiego. Takie jego prawo i skorzystał z tego prawa. Widać inni czołowi politycy nie mają, aż tak wielkich potrzeb duchowych, by odwiedzać grób bliskich. Gdyby mieli, to wystąpiliby z tą prośbą. Ciekawi mnie, ile było telefonów lub pism per FaceBook do zarządu cmentarza, by umożliwić odwiedzenie grobu? No, właśnie. Trzeba spróbować, by móc później krytykować. Ja Jaroslawowi nie będę wypominał, bo ja jakoś nigdy na Wielkanoc nie odwiedzalem grobu. W zwykłą sobotę, czy niedzielę owszem. No, ale bez fanatyzmu. Mi wystarczy, że ów człowiek nie pozbawił ani mego ojca, ani mnie emerytury od 62 roku życia. Że zadbał o byt dzietnych rodzin. Że nie rozprzedaje naszych klejjotów narodowych. Mogę mieć pretensję, że nie podniósł nawet o grosz kwoty wolnej od podatku. No, ale wizyty na cmentarzu mu nie wypomnę. Tak samo jak policjantom jadącym na sygnale na czerwonym świetle przez skrżowanie. Tak to już jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ŚRODKOWY PALEC pokazany WSZYSTKIM którzy te święta spędziliśmy bez odwiedzania naszych bliskich. Nie daruje Ci teog PiSsie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał taką potrzebę to się pomodlił za ofiary katastrofy smoleńskiej fala krytyki za co pomodlić się nie można TVN musi się jakimś "sensacyjnym odkryciem" wybić od dna połowa artykułu na TVN to fake news on odwiedził kilka grobów brawo dla TVN sensacja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arogancja, buta i pogarda dla zwyklych ludzi to wyróżnik tego kacyka. A masy krzyczą dzięki wodzu za twe srebrniki, będziemy ci dozgonnie wierni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za zgodność w odpowiedzi, że nikt z opozycji nawet nie pomyślał o odwiedzeniu bliskich na cmentarzu. Tak jak na starych komunistów przystało. Jarosław Kaczyński złożył odpowiednią prośbę o umożliwienie mu na wstęp cmentarza, to i miał taką możliwość. A teraz pytanko do 101 osób, które ze mną się w tej materii zgodziło. Kto z was przedłożył taki wniosek? I komu odmówiono? Dla wielu wizyta na cmentarzu to ważny powód. No, ale dla 101 tutaj osobników już nie. Zresztą tak samo jak dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że prawo i ustanawiane nakazy oraz zakazy są jednakowe i tak samo wiążące dla wszystkich bez wyjątku. Tłumaczenie się jakimiś złożonymi wnioskami jest co najmniej słabe. Wizytę Kaczyńskiego i jego świty na cmentarzu uznaję jako złamanie zasad o zakazie przemieszczania się bez wyraźnego powodu i złamanie zakazu gromadzenia się. Żadnych masek na twarzach, rękawiczek i zachowania odległości 2 metrów nie zauważyłem. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo do końca czy się śmiać czy płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kaczor pluje w twarz wszystkim to pisuarowe matolki cieszą się że wiosenny deszczyk na nich spadł i urosną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkopski DieZ**t żąda wprowadzenia w Polsce stanu klęski żywiołowej: "natychmiast!". Nie żąda stanu klęski w RFN (130 tys zarażonych), ani we Francji (140 tys zarażonych). A "dziennikarz" grożący Polsce po niemiecku to "Polak" i wcześniej pracował w GWymiotnej. Witamy cię szmaciana "unio" - bez granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ADMINA FORUM DW - Co łączy troll-konta - Piter79- gargamel2- drwstrzas- lubelski_szaman- Coffe_Taste- Niemamloginu- Gatusso  - Agent_Tomek -   PING-pong-peng - uwaga_na_trole_z_pis    .. i dziesiątki innych ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bezczelny typek. Spłodził w 4 tygodnie blisko 500 propagandowych wpisów i ma czelność nazywać innych trollami. Faktycznie, jeden z userów ostatnio słusznie zauważył, że tak właściwie Aaron_Langman to nie jest troll a prędzej zabawna karykatura trolla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bezczelny typek. Spłodził w 4 tygodnie blisko 500 propagandowych wpisów i ma czelność nazywać innych trollami. Faktycznie, jeden z userów ostatnio słusznie zauważył, że tak właściwie Aaron_Langman to nie jest troll a prędzej zabawna karykatura trolla.
Nazwijmy rzecz po imieniu - użytkownik Aaron_Langman , to bezrozumny ciołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKI SOKzBURAKA ? - kto stoi za hejt trollingiem w DW i KL ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bezczelny typek. Spłodził w 4 tygodnie blisko 500 propagandowych wpisów i ma czelność nazywać innych trollami. Faktycznie, jeden z userów ostatnio słusznie zauważył, że tak właściwie Aaron_Langman to nie jest troll a prędzej zabawna karykatura trolla.
Nazwijmy rzecz po imieniu - użytkownik  Aaron_Langman , to bezrozumny ciołek.
 nie rozmawiam z egocentrycznymi lewackimi głupkami... nie chcę sie zarazić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... minus 25 głosów w niecałą minutę? Ratushowi trolle z grupy SOKz BURAKA na froncie ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tusk  - Czerwiec 2013: Nie kandyduje do Komisji Europejskiej. "Moja obecność w Polsce będzie ważniejsza niż awanse europejskie" - słowa tuska podobnie jak jego partyjnych kolegów są nic nie warte ... (pisownia zamierzona)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKI SOKzBURAKA ? - kto stoi za hejt trollingiem w DW i KL ?
Kto stoi za hejtem proPiSowskim i jednocześnie antypolskim? Ty masz w avatarze STOP HATE, a hejtujesz na potęgę! Ot, PiSowskie zachowania. Wam wolno wszystko, tak? Otóż nie!!! Wkrótce skończy się wasza historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... minus 25 głosów w niecałą minutę? Ratushowi trolle z grupy SOKz BURAKA na froncie ?!
Nie, po prostu ludzie zaczeli myśleć. Tobie się ta sztuka jeszcze nie udała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...do ADMINA FORUM DW - Co łączy troll-konta - Piter79- gargamel2- drwstrzas- lubelski_szaman- Coffe_Taste- Niemamloginu- Gatusso  - Agent_Tomek -   PING-pong-peng - uwaga_na_trole_z_pis    .. i dziesiątki innych ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKI SOKzBURAKA ? - kto stoi za hejt trollingiem w DW i KL ?
Kto stoi za hejtem proPiSowskim i jednocześnie antypolskim? Ty masz w avatarze STOP HATE, a hejtujesz na potęgę! Ot, PiSowskie zachowania. Wam wolno wszystko, tak? Otóż nie!!! Wkrótce skończy się wasza historia.
 prawda boli ?! DOBRZE !!!  - przytaczam fakty i często cytuję wypowiedzi lewackich samokompromitujacych się szmacianek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...