Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński ogłosił 500+ na każde dziecko jeszcze w tym roku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2019 r. o 12:07 Powrót do artykułu
Typowa Polska mentalnosc,wiecznie im zle jak Pis daje to zle, jak donald paliwo chcial zrobic po 7 zl to tez nie pasowalo, jak mafia ukradla razem z doniem 250 miliardow watu to tez zle, zielona wyspa wedlug donia tez im nie pasowala, ludzie wezcie kredyt, zmiencie prace i moze wam sie polepszy.   POzdrawiam :-)  
 Już wytrzeźwiałeś? Po pierwsze to Pis nic nam nie daje bo pis nic nie ma. Jeśli już to zabiera tym co płacą podatki i daje tym co nic nie robią! Od kiedy to Premier dyktuje ceny paliw? Te twoje wyliczenia to są jakoś potwierdzone czy tak się z omamów pijackich obudziłeś i coś ci się śniło? Dlaczego pisdzielcy nie chcieli w komisji włączyć lat 2005-2007? Bali się że tam będzie dużo więcej przekrętów? Ostatnio towarzysz horała wycią niewygodne zdania ze scenografu z posiedzenia komisji. Takie żeczy działy się w PZPR i teraz do tego wróciliśmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO przez 8 lat raczej zabieralo niz dawalo. Brawo PiS ....glosy calej mojej rodziny macie..bo widze ze myslicie o starych ludziach i dzieciach...
 Jakby myśleli o starych ludziach to by nie głosowali przeciw ustwawie "emerytura bez podatku". A dziś biuro pis pracuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wszystkim , którym nie podoba się 500+ nie pobierać tych pieniędzy. Państwo będzie miało mniej wydatków i wy będziecie zadowoleni. Lepsze to niż opluwanie kogoś w internecie.
 To daj mi decyzję naczelnika że to rozdawnictwo nie będą spłacać moje dzieci i wnuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym to nie wsmak bo nie dostają nic...!
Bo muszą pracować na tych nierobów! Dziś lubartowska tętni życiem. 500+ na trójkę dzieci i można pić cały miesiąc!
  Na czwórkę dzieci, które skończą tak samo jak rodzice i można pić do śmierci, no bo emerytura dla dziecioroba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie można żyć jak król bez ruszania palcem. Natrzaskać dzieci, żeby 500+ starczyło do klimakterium, w razie czego nieletnie też będą miały swoje dzieci, do osiągnięcia pełnoletności kasę biorą rodzice, na koniec emerytura dla dziecioroba. Do tego opieka społeczna, alimenty itp. I można żyć. A głupi niech to finansuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rzady PO uczynily z was niewolnikow. Nikt nienwierzyl ze mozna bylo tyle.kasy zabrac zlodziejom. Pioeniedzy jest duzo tylko trzeba dzielic uczciwie i sprawiedliwie.
 Jak na razie to siedzą tyko ludzie związani z pisem! Odnośnie mafi Vatowskiej to kiedy Przemysławem B, człowiek związany z PISEM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość tyle wie o wychowaniu dziecka co ksiądz. Poprzednio dali na drugie dziecko teraz na pierwsze. Ciekawe co wymyśli za 4 lata. Zwykłe przekupstwo wyborcze i gra na emocjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przepraszam a gdzie 500+ na dziecko poczęte? Przecież utrzymanie ciąży też kosztuje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co tam? zostało cóś jeszcze z budżetu?kiedyś ,jak król zwariował,to obiecywał połowe ! q-restwa i ręke córki,ten może jeszcze obieca łapke kota? totalna szajba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tak po staroWOLSKU - cyt. ,,spieprzaj dziadu'' !!!
 a ja powiększe staropolskość i napisze ...spier..j dziadu udający prezesa piaskownicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...