Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jazda Subaru na torze wyścigowym

Utworzony przez Martulek-Krasulek, 25 lipca 2011 r. o 18:31
Trafiłam dziś na stronę pewnej firmy, w której można kupić różne dziwne prezenty. Jestem właśnie na etapie wymyślania prezentu dla ojca i odkryłam, jakie atrakcje mają ludzie w Polsce. Szkoda, że tak daleko do Wrocławia.... http://prezentokracja.pl/Ekstremalna_jazda_Subaru_na_torze_wyscigowym_/produkt.html A może u nas też są takie możliwości??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi niestety nie obiło się o uszy, by gdzies u nas takie jazdy wyścigówkami były możliwe:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wroccławia daleko w ..uj! A by się pojeździło takim cackiem, oj by się pojeździło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety, na ścianie wschodniej gooffno jest! więc możesz zapomnieć o tego typu przyjemnościach:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co się tutaj pisze jest prawdą, ale komu to trzeba? Przecież koniec wszystkiego i wszystkich jest już blisko http://sites.google.com/site/news048 a my ciągle wątpimy, sprzeczamy się, dyskutujemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleś się urwał jak filip z konopii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wshgna napisał:
aleś się urwał jak filip z konopii...
spam i tyle, olać, nie klikać, raportować :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać rozumiem, nie klikać rozumiem, ale po co od razu raportowac??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KP1, Twój koniec na pewno jest bliski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KP1, to bardzo zatroskany człowiek, któremu sen z powiek spędza finisz świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...