Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechali na zapiekanki, wszyscy w BMW zginęli

Utworzony przez sołtys, 6 marca 2010 r. o 09:22
Pięknie logo BMW jest zachowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to pojedli sobie zapiekanek. ale jak się nie ma choć odrobiny rozumu w głowie to bywa i tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - "Będziesz Miał Wypadek" - napęd na tył zobowiązuje to posiadania trochę więcej inteligencji niż średnia statystyczna australopiteka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe dobre głąby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapiekanki w Rzeszowie super! ale głowy by za nie nie dał, ech ofiary ewolucji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zrobili, będzie mniej o kilku idiotów na drogach. Dobrze, że w nocy i dobrze, że nikomu innemu się nic nie stało. Szkoda mi tylko tego kierowcy TIRa, chłop będzie pamiętać wypadek do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybkie auta nie są dla idiotów nie potrafiących jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka głupków mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, na zapiekanki o 2 w nocy. nachlać się chcieli... Selekcja naturalna działa, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy że mandat wcześniej wypisany im się upiekł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BMW - "Będziesz Miał Wypadek" - napęd na tył zobowiązuje to posiadania trochę więcej inteligencji niż średnia statystyczna australopiteka
Chyba tylko w Polsce marka auta jest przypisana do określonej grupy ludzi bo na świecie beemkami jeżdżą ludzie na poziomie i to nie takimi złomami jak "młodzież wiejska". Poza tym bmw to dobre auta i każdy kto miał przyjemność takim jechać wie o co chodzi, dobre, ale nie dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni podawać wiek pojazdu ! Na oko był w wieku kierowcy !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam kilka młodych osób ,którzy są właścicielami leciwych BMW i mam wrażenie ,że wszyscy mają jakieś problemy z psychiką . Stąd tak częste wypadki z udziałem tej marki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Chłopaków :' ( Dla tych co piszą o Nich źle UWAŻAJCIE TAKIE SŁOWA MOGĄ DO WAS WRÓCIĆ.Odnośnie wypadku to tej samej nocy miałem identyczny wypadek tylko przy 40 km/h lód na drodze dziura i bokiem wbiłem się w inny pojazd policja wezwana na miejsce powtórzyła moją akrobację i wylądowała w tym samym miejscu;) dostałem 8 punktów karnych i 500 zloty za nie ostrożną jazdę.Policjant powiedział ,że w tym miejscu bez opon z kolcami nie da się przejechać, potwierdził to także kierowca solarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem kim byli pasazerowie, ale bardzo ciesze sie ze smierci kierowcy. Jednego deb***a drogowego mniej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że to nie ma w tym momencie dużego znaczenia ale w artykule w jednym ze zdań brakuje słowa. Troche to utrudnia czytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAG_DA napisał:
Szkoda Chłopaków :' ( Dla tych co piszą o Nich źle UWAŻAJCIE TAKIE SŁOWA MOGĄ DO WAS WRÓCIĆ.Odnośnie wypadku to tej samej nocy miałem identyczny wypadek tylko przy 40 km/h lód na drodze dziura i bokiem wbiłem się w inny pojazd policja wezwana na miejsce powtórzyła moją akrobację i wylądowała w tym samym miejscu;) dostałem 8 punktów karnych i 500 zloty za nie ostrożną jazdę.Policjant powiedział ,że w tym miejscu bez opon z kolcami nie da się przejechać, potwierdził to także kierowca solarki
ale glupoty gadasz, takie opony w polsce sa zabronione, chyba dozwolone tylko w norwegii i islandii z tego co wiem, jakbys jezdzila na czyms takim w polsce to bys co chwile mandat dostawala bo na czarnej drodze niezly huk od tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Znam kilka młodych osób ,którzy są właścicielami leciwych BMW i mam wrażenie ,że wszyscy mają jakieś problemy z psychiką . Stąd tak częste wypadki z udziałem tej marki .
Jak zwykle stara gadka. Pomyśl czy któregoś z tych młodych stać na używane auto za 100 tysięcy i czy stać go na to aby się taki autem rozbijać? Wątpię, a tych złomów którymi szaleją nawet nie można nazwać samochodami. Wypadek może zdarzyć się każdemu, w każdym samochodzie więc przypisywanie konkretnej marce właścicieli z określonej grupy społecznej jest absurdalne i świadczy o tym, ze piszący nie mają pojęcia o czym piszą i nie mają pojęcia o autach bmw bo nigdy nimi nie jeździli ale jak zwykle mają najwięcej do powiedzenia na ten temat podobnie jak wielbiciele manualnych skrzyń, narzekają na nowoczesne automaty a przyznają, ze nie mieli okazji jechać takim autem. Myślcie trochę albo przynajmniej wypożyczcie sobie jakieś nowsze bmw po to aby się przejechać i dopiero później się wypowiadajcie na temat komfortu jazdy, "fachowcy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...wypożyczcie sobie jakieś nowsze bmw po to aby się przejechać...
Dobrze napisałeś - nowsze (3-5 letnie), a nie 20-25 letnie ciekawe, czy kierowca był "naciukany"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijani byli pewnie albo kierowca chcial sie popisac,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...